Need 4 Altcoini saavad kiiresti taastuda!

Karud domineerivad praegu kogu krüptoruumis, kuna Bitcoini hind langeb esimest korda pärast 2021. aasta juulit alla 35 000 dollari. Krüptoanalüütik Sahana Vibhute ütleb, et kuigi Bitcoin hõljub väikestes vahemikes, võivad mõned altcoini projektid teha tugeva tagasituleku. Analüütiku jagatud altcoinidele Kriptokoin.com Vaatasime seda oma lugejatele.

Altcoini projektid, mis taastuvad analüütiku sõnul kiiresti

Laviin (AVAX)

Avalanche’i peetakse üheks kõige olulisemaks plokiahelaks, mis keskendub rohkem tehingukiirusele, madalatele kuludele ja keskkonnasõbralikkusele. Analüütiku sõnul kipub altcoin iga korrektsiooniga kiiresti taastuma ja väga lühikese aja jooksul oma algpositsioonidele jõudma, nii et kui turg suudab karutrendi peatada ja konsolideeruda, võib vara kiiresti taastumisrežiimi minna.

Kosmos (ATOM)

Spekuleeritakse, et turukrahhi vallandanud põhjuseid oli palju, kuid analüütik nendib, et altcoinide puhul võib nende languse peamiseks põhjuseks olla Bitcoini hinna massiline langus. Sellist langust on Cosmosel kaks päeva järjest harva olnud, seega on praegu veidi vara hinnata ralli tugevust. Keset Bitcoini vaikset trendi on vara aga üsna tugev, ATOM tõuseb, et jääda praegusele ATH-le väga lähedale. Seetõttu eeldab analüütik, et vara tagastatakse kohe, kui tal selleks võimalus avaneb.

Hulknurk (MATIC)

MATIC alustas 2021. aasta jooksul ka suurt rullnokkasõitu ning alates 2022. aasta algusest on trend pöördunud ja muutunud sügavaks uppumiskaevuks. Kuna MATICu hind on hetkel väga lähedal 1,5-dollarilisele võtmetoetustasemele, on kõik katsed märkimisväärseks taastumiseks olnud asjatud. Siiski nendib analüütik, et keset varasemaid langustrende juhib altcoin seda tugevalt ja konsolideerub, kuna jääb kõrgemale tõusmise hoogust maha.

Curve.Finans (CRV)

Curve Finance on väga lähedal tasemele, mis viimati registreeriti 2021. aasta oktoobris. Altcoin on alates eelmisest päevast ja vaatamata ajutisele leevendusele märkimisväärselt kaotanud, kuid karud näevad endiselt tugevad, et sundida hinda samasse langustrendi jääma. Küll aga arvab analüütik, et madalamate toetustasemete saavutamisel võib oodata suurt mahu juurdevoolu, mis võib tõsta hinna üle 3 dollari.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*