Institutsionaalsed investorid tõusevad selles Altcoini projektis!

Suurinvestorid muutuvad Bitcoini ja altcoini ruumis üha tõusvamaks. Fidelity uuringust selgub, et pärast Bitcoini ja juhtivat altcoini Ethereumi (ETH) on Litecoin (LTC) tõusuteel eriti institutsionaalsed investorid. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Institutsionaalsete investorite pilgud sellele altcoini projektile

Uuringufirma ja investeerimishiiglane Fidelity on paljastanud, et institutsionaalsed investorid on krüptovaluutade osas üha enam tõusuteel ehk tõusuteel. 71 protsenti ettevõtetest, mida ettevõte uuris, kaalub krüptovaluutadesse investeerimist. Kaks krüptovaluutat, mida peetakse enim investeerituks, olid Bitcoin ja Ethereum, mis on turukapitalisatsiooni järgi suurimad. Kolmandal kohal on Litecoin (LTC).

Charlie Lee, suurima krüptobörsi Coinbase endine inseneridirektor, lõi Litecoini 2011. aastal. Tol ajal pidi LTC olema Bitcoini majanduse täiendus. LTC tarne on piiratud 84 miljoni märgiga. Sarnaselt digitaalse kulla mainet koguvale Bitcoinile nimetatakse ka Litecoini sageli digitaalseks hõbedaks ja see analoogia muudab investeerimistöö hõlpsasti mõistetavaks. Fundamentaalne majandusteadus ütleb, et vara hind tõuseb, kui nõudlus ületab pakkumise. Ekspertide hinnangul annab see investoritele hea põhjuse arvata, et nõudlus Litecoini järele lähiaastatel kasvab.

Asjaolu, et Litecoin on Fidelity-uuringutes 3. kohal, võib paljudele krüptoentusiastidele üllatusena tulla, kuna Litecoin jäetakse populaarsemate plokiahelate seas sageli tähelepanuta. Motley Fooli ekspertide sõnul võib Litecoini populaarsus tulevikus aga muutuda nõudluseks, mis tõstab selle hinda, kuna institutsionaalsed investorid jätkavad digivarade mitmekesistamist.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*