Surmarist vabastati! Analüütik: kuld võib nendele tasemetele langeda

Turuanalüütik Yohay Elam nendib, et Föderaalreservi hirmud avavad ukse kulla negatiivsele intressimäära tõusule ning tõenäoliselt kahandab kuld järk-järgult 1752 dollarini. Yohay Elami tehniline analüüs ja prognoosid tema enda sõnadega Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

“Kollase metalli tagurpidi liikumine võib lõppeda”

Kui kuldse risti muster detsembri alguses kullale ilmus, tähistas see tõusutrendi algust. Kuld on kaubelnud tõusukanalis alates eelmise kuu keskpaigast, olles valmis liikuma teises suunas. Kui 50-päevane lihtne liikuv keskmine (SMA) ületab 200-päevase SMA-d, nimetatakse seda “kuldseks ristiks”, mis on bullish muster. Viimati juhtus see 2. detsembril, kui kulla hind oli alla 1780 dollari. Sellest ajast alates on väärismetall olnud tõusutrendis, jõudes neljapäeval peaaegu 1850 dollarini. Kollane metall on kaubelnud tõusutrendis alates 15. detsembrist, mil Föderaalreservi otsusega kanti see ajutiselt 1752 dollarile.

See 100-dollarine liikumine võib vaatamata tõusuhoole ja tõusukanalile lõppeda. Selle põhjuseks on “Surmaristi” muster, mis on täpselt vastupidine kuldse risti mustrile.

Surmarist moodustub siis, kui 50-päevane SMA ületab 200-päevase SMA negatiivse poole. Nagu diagramm näitab, on 50-päevane SMA (sinine joon) langemas ja 200-päevane SMA tõusmas. Nad hakkavad “suudlema” ja maksavad siis umbes 1805 dollarit (paks must joon).

Kolimine näib vältimatu ja järgneb tõenäoliselt langusele. Kuhu? kuni 1752 dollarit. Kukkumise ajal on mitu tugiliini, sealhulgas 1829, 1823, 1810, 1805, 1800, 1790, 1785 ja 1762 dollarit.

Härjad on julgustatud, kui kulla hind on 1844 dollarit ja mis veelgi olulisem – 1850 dollarit. See avab ukse 1865 ja 1900 dollari eest.

kullast

Kulla fundamentaalanalüüs

Põhimõtteliselt on väärismetall USA 10-aastase saagikuse meelevallas. Uncle Sami võla tootlus langes 1..90%-lt 1.75%-le, tõustes 1.80%-le. Kuna kullal pole tulu, konkureerib see Ameerika võla hoidmise kindlusega. Suuremad huviliikumised avaldavad väärismetallile pigem mõju kui aeglaselt liikuvad muutused. Järgmine suursündmus, mida jälgida, on Föderaalreservi otsus 26. jaanuaril.

Kui Fed annab märku peatsest intressitõusust märtsis ja kui võlakirjade võimaliku müügi tõttu sel aastal turgudelt raha tõmmatakse, võivad intressimäärad hüpata ja kuld võib kannatada. Ja vastupidi, kui Föderaalreservi esimees Jerome Powell ja tema kolleegid saadavad rahustava sõnumi majanduse jätkuva toetamise kohta, võib kuld vältida surmaristi suudlust.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*