Shiba Inu, DOGE ja need peaksid kokku kukkuma!

Bloomberg Intelligence’i vanem toormestrateeg Mike McGlone, kes oli varem oma erinevate ennustustega mõne krüptovaluuta suhtes õigust avaldanud, edastas oma kommentaarid meemimüntide kohta. Ta väidab, et selleks, et Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ja dollariga seotud stabiilsed mündid saaksid jätkata maailma finantssüsteemi ümberkujundamist, tuleb turg vabastada sellistest meemmüntidest nagu Shiba Inu, Dogecoin. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Mike McGlone’i kommentaarid Shiba Inu ja DOGE kohta

McGlone suhtub Dogecoini ja Shiba Inu üsna negatiivselt, väites, et see krüptovaluuta on peamised näited turul mullitavast. McGlone kasutab järgmisi väljendeid:

Koeramündid olid head näited spekulatiivsetest liialdustest kosmoses ja mida varem turg sellest jamast puhastatakse, seda kiiremini jätkavad kolm musketäri – Bitcoin, Ethereum ja krüptodollar globaalse finantssüsteemi ümberkujundamist.

Shiba Inu ja Dogecoin langesid 2021. aasta rekordtasemetelt vastavalt 70 protsenti ja 79 protsenti pärast tohutut tootlust ja investeerimisringkondade võlumist. Mõlemad on viimase päeva jooksul registreerinud kahekohalise kahjumi koos Bitcoini ja teiste suuremate krüptovaluutadega. Teisest küljest on Mike McGlone analüütik, kes arvas BTC-s õigesti 9 000, 10 000 ja 12 000 dollarit.

Pärast spekulatiivse entusiasmi kadumist on meemmüntidel raskusi tõusuhoo taaselustamisega, hoolimata kauplejate kasvavast vastuvõtmisest. Nii Shiba Inu kui ka Dogecoin on sel aastal teel, et kinokett AMC neid aktsepteeriks. E-autode tootja Tesla lubab nüüd DOGE-d kasutada teatud toodete ostmiseks. Kuigi paljud lükkavad jätkuvalt Dogecoini tagasi, usuvad meemmündi miljardärist pooldajad Elon Musk ja Mark Cuban, et DOGE võib toimida elujõulise maksevahendina.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*