Oodake neid kullahindades FED-i mõjul!

39
ads

Kullainvestorid näivad otsivat Föderaalreservi bluffi, et see võib inflatsiooni ohjeldada, kuna hinnad püsivad kolmapäevasest läbimurdekäigust kõrgemal, ütlesid analüütikud. Analüütikute turukommentaarid ja trendiprognoosid Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

Ole Hansen: kulla hea tootluse üks põhjus on poliitikavea oht

Kullahinnad ei kauple mitte ainult kahe kuu kõrgeima taseme lähedal, vaid ka kolmapäevase murranguga USA võlakirjade tootlus jõudis enam kui kahe aasta kõrgeimale tasemele. 10-aastane kurss on praegu kauplemas 1,83% tasemel, mis on veidi langenud kolmapäevase 1,87% tasemele. Saxo Banki toorainestrateegia juht Ole Hansen kommenteerib:

Kuna palju halbu uudiseid on juba arvesse võetud, on kullaturg lõpuks hakanud positiivselt reageerima kasvavale inflatsioonisurvele, mis on reaal- ja nominaalintressimäärasid veelgi kõrgemale tõstnud.

kullast

Kuigi kasvav tarbijahinnasurve on toonud kaasa ootusi agressiivsemate rahapoliitiliste meetmete järele Fedilt, väidavad analüütikud, et Fed ei saa palju teha. Ole Hansen kommenteerib:

Inflatsiooniga võitlemise probleem aeglustuvas majanduses on suurenenud poliitikavigade oht. See on ilmselt üks põhjus, miks kuld toimib üsna hästi. Kulla tõustrend jätkub, sest ralli peegeldub ka teistes väärismetallides, eriti hõbedas.

“Hoolimata tõusvatest intressimääradest meelitab kuld uusi investoreid”

Kuigi reaalsed intressimäärad tõusevad, ennustavad analüütikud, et need jäävad inflatsioonisurve kasvades negatiivsele territooriumile. Majandusteadlased märgivad, et tõusvad toormehinnad ja tõusvad palgad toetavad 2022. aastal jätkuvalt inflatsiooni ning naftahinnad kauplevad seitsme aasta kõrgeima taseme lähedal.

Bank of America väärismetallide analüütik Michael Widmer ütleb, et Föderaalreserv ei suuda tõenäoliselt inflatsiooni kontrolli all hoida, mis tähendab, et rahapoliitika jääb inflatsioonikõvera taha.

Ole Hanseni sõnul on Föderaalreservil keeruline intresse agressiivselt tõsta, kui just ei taheta majandust päriselt lämmatada. Praegu tõstavad turud 2022. aastal nelja intressimäära tõusu, märtsis oodatakse 50 baaspunkti tõusu. Samal ajal kavatseb Fed peatada oma igakuised võlakirjaostud märtsis ja võib alustada bilansi kokkutõmbamist enne aasta lõppu.

kullast

Michael Widmer peab ebatõenäoliseks, et USA keskpank on rahapoliitikas nii agressiivne. Ta lisab, et intressitõusudel on vähe mõju inflatsioonile, mis on jätkuvalt osaliselt tingitud ülemaailmsetest tarneahela piirangutest.

Commerzbanki väärismetallide analüütik Daniel Briesemann nendib, et isegi võlakirjade tootluste tõustes hakkab kuld uute investorite tähelepanu köitma. Analüütik märgib, et kullaga tagatud börsil kaubeldavate toodete varad kasvasid kolmapäeval üheksa tonni võrra, mis on suurim ühepäevane kasv alates novembri keskpaigast.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply