Öeldes “See teeb teises laines palju haiget”, ostis The Economist Bitcoini!

Samal ajal kui oma turuväärtusega suurim krüptovaluuta Bitcoin (BTC) jätkab langust, teatas Türgis laialdaselt jälgitav ekspert, et on ostnud BTC. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Kulla- ja rahaturgude spetsialist teatab Bitcoini ostmisest

Bitcoin on viimase kahe päeva jooksul erinevatel põhjustel järsult langenud ja viimase kuue kuu madalaim tase. Samal ajal kui krüptovaluuta omanikku vahetas 43 000 dollari ringis, taandus see ootamatult 38 000 dollarile. Täna hommikul taasjälgimine süvenes ja BTC jõudis 35 101 dollarini. Vahepeal teatas kulla- ja rahaturgude spetsialist Islam Memiş, et ostis BTC. İslam Memiş märkis oma sotsiaalmeediakontol tehtud avaldustes, et “39 000 dollarit ei ole teine ​​krahh, see on eelmüük”. Samuti: “Mul on nüüd ostukorvis Bitcoin. “Ootan 50 protsenti,” ütles ta.

Ekspert märkis, et ostis 50 protsenti 38 900 dollari eest, kuid seadis endale tingimuseks hoida seda investeeringut üheks aastaks. Paljud eksperdid pakuvad erinevaid põhjuseid selle kohta, millised tegurid on BTC languse taga. Nende hulgas oli kõige silmatorkavam USA aktsiate langus. Mõned juhtisid tähelepanu sellele, et BTC ja börside vaheline korrelatsioon kasvab. Islam Memiş kasutas languse kohta järgmisi väiteid:

Rahvusriigid annavad sulle laksu! Vabandan, kui oled ärritunud. BTC müügi taga ei ole Fed-efekti, on rahvusriigid. Sel ja järgmisel nädalal selgitavad nad, miks. 2. õnnetus teeb palju haiget! Nüüd annavad nad reaktsioonisööta.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*