Nimi, mis andis teada 38 tuhandest dollarist, kuulutas välja järgmise Bitcoini nime!

Prognoosides 38 000 dollari suurust Bitcoini toetust, räägib krüptomiljardär Mike Novogratz oma turuväljavaadetest. Krüptomiljardär ja varane Bitcoini investor Mike Novogratz hindab krüptoturu väljavaateid pärast hiljutist müüki. Üksikasjad teema kohta Kriptokoin.com‘annab.

Mis saab Bitcoinist edasi?

Krüptovaluutaturg alistus laialdasele müügisurvele, kuna Bitcoin ja altcoinid vähendasid eelmise päeva kogunenud kasumit. Bitcoini hind langes 37 704 dollarini, samal ajal kui Ethereum langes 2731 dollarini, enne kui see veidi tõusis. Suurem osa krüptovaradest on praegu miinuses ja märkimisväärsete kahjudega.

Galaxy Digitali tegevjuht oli varem ennustanud, et Bitcoini madalaim tase võib olla 38 000 dollarit, kuna institutsionaalsed investorid valmistuvad 2022. aasta edenedes maha ostma. Krüptomiljardär väitis ühes intervjuus, et tema arvates näevad suured institutsioonid 38 000 dollari suurust taset atraktiivse ostukohana. Kuid praegusel kujul usub Novogratz, et krüptovaluuta müüb juba hästi ja teda ootab ees mõningane ostutugi. Ta annab tingimuse, kus see võib juhtuda – kui aktsiad paranevad – „Aktsiatel on raske krüptosummat tõsta, kuni nad aluse leiavad,” ütleb miljardär.

Meistri nimi: kulla hind võib järgmistel nädalatel nendele tasemetele jõuda!

Teisest küljest ennustas ketis olev analüütikaettevõte IntotheBlock survet BTC hinnale ja ütles, et BTC ripub niidi otsas, kuid viitas, et Bitcoini kõige olulisem tugitase on vahemikus 38 900 kuni 40 200 dollarit. Mis järgmiseks? IntotheBlocki andmetel on BTC ja ETH korrelatsioon Nasdaq 100-ga äärmiselt kõrge (0,86), mis viitab sellele, et see võib mängida rolli Bitcoini taastumisel.

Krüptokaupleja ja majandusteadlane Alex Kruger toob välja krüptovaluutaturu korrelatsiooni aktsiaturuga. “USA avanemise ja selle järel toimuvad toimingud otsustavad, kas #Bitcoin plahvatab rohkem tuumarelvi või põrkab tagasi,” ütleb krüptoanalüütik Michael van de Poppe.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*