Ethereumi leiutaja selgitab, kuidas ta selle Altcoini turule tõi!

21. jaanuaril UpOnly Podcasti külastades jagas Ethereumi leiutaja Vitalik Buterin, mida ta tundis, kui Shiba Inu (SHIB) turule tuli. Mis juhtus enne ja Buteri haavatavused Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

Shiba Inu meeskond annetas poole varust

Shiba Inu ehk SHIB on Dogecoinist inspireeritud Ethereumil põhinev meemimärk, mille väärtus tõusis eelmisel aastal. CoinGecko andmetel tõusis SHIB eelmisel aastal ühel hetkel enam kui 40 000 000%, muutes varajased tokeni investorid väga lühikese ajaga rikkaks. Eelmise aasta mais kinkisid anonüümsed arendajad Buterinile 50% kogu SHIB-i märgi pakkumisest, viies tema kogusumma umbes 8 miljardi dollarini. Arendajad tegid seda, sest nad arvasid, et Buterin põletab tõhusalt pakkumise, vähendades seda ja suurendades nõudlust.

Hiljem samal kuul saatis Buterin India Covidi krüptoabifondile SHIB-i ja muud krüptoannetused, mille ta sai erinevatele heategevusorganisatsioonidele, sealhulgas SHIB 50 triljonit, mis oli tol ajal umbes 1,2 miljardit dollarit. Seejärel põletas Buterin umbes 90% ülejäänud SHIB-märkidest. “Ma ei taha olla sellise võimu keskmes,” ütles ta ühele tehingule lisatud märkuses. Kuid see, kuidas Buterin neist märkidest vabanes, on vaieldamatult sama huvitav.

Ethereumi leiutaja ostab tehingute tegemiseks uue arvuti

Buterin selgitas keerulist protsessi, mis peab läbima SHIB-i žetoonide juurdepääsuks ja seejärel saatmiseks, sealhulgas tehingu lõpuleviimiseks uue sülearvuti ostmise. Ta jagas oma mõtteid:

See oli hirmutav ja lõbus samal ajal. Hirmutav on see, et see on rohkem raha, kui mul kunagi on olnud.

Ta ütles, et märgid olid algselt külmas rahakotis kahe eraldi paberile kirjutatud numbri kujul. Ta lisas, et privaatvõtme saamiseks pidi ta ühendama kaks numbrit:

Üks neist numbritest oli minuga ja teine ​​oli minu perega Kanadas. Seega pidin helistama oma vanematele Kanadas ja käskima neil oma number mulle ette lugeda.

Selle Vitalik Buteriniga seotud meemündi buum!

Buterin ütles, et pärast kahe numbri liitmist sisestas ta numbrid Targetist ostetud arvutisse:

Saatsin oma ETH tehingu luues ja seejärel arvutis, mille ostsin Tarjayst (Target) umbes 300 dollari eest just selleks otstarbeks.

Buterin ütles, et laadis enne sülearvuti Internetist täielikku lahtiühendamist alla programmi QR-koodide genereerimiseks. Pärast Ethereumi tehingu loomist skaneeris ta oma telefoniga QR-koodi, kopeeris selle sülearvutisse ja pani seejärel saidile etherscan.io/push Tx. Lõpuks ütles Buterin, et hakkas žetoone saatma:

Nii et see oli hirmutav ja hõlmas protseduuri, millest saaks lõpuks James Bondi filmi jaoks tõenäoliselt hea süžee.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*