5 Altcoini projekti plahvatuslikult Twitteri dopinguga: nad on näinud tippe!

Andmed näitavad, et eelmise nädala viiest enim arutatud altcoini projektist kolmes eelnesid hinnatõusud Twitteris. Kriptokoin.com Tutvustame Twitteri eelmise nädala 5 kuumimat münti ja nende hinnadünaamikat.

Altcoini hinnad ja Twitter

Kreemi rahandus. Cream Finance’i algne tunnus CREAM näitas säutsude mahu suurimat kasvu nädalast nädalasse, kuna vara ümber toimunud vestlus muutus 543% põhjalikumaks. Vaidlus kulmineerus 14. jaanuaril 216 CREAM-ile viitava säutsu jagamisega, mille hind oli umbes 72 dollarit. Antud juhul oli Twitteri trend selgelt õpetlik, kuna CREAMi hind tõstis kahe järgneva päevaga säutsude mahtu veel 27%.

SwissBorg: SwissBorg Tokeni (CHSB) hind on viimase nädala jooksul püsinud üsna kitsas vahemikus 0,52–0,57 dollarit, kusjuures SwissBorgi mainivate säutsude maht kasvas jaanuaris 521%. See oli edukas reklaamikäik, mis jõudis 13 000 retweetini, kuid millel oli vähe mõju CHSB märgi hinda.

9 Altcoini plahvatuslikult kasvav sotsiaalmeedia on välja kuulutatud!

Määrati: 14. jaanuari hilisõhtul tõusis mündi turuväärtus kolme ja poole tunniga hüppeliselt 60 dollarilt 86 dollarile. Sotsiaalne põnevus hakkas tõusma alles pärast hinna tippu ja saavutas haripunkti 110 säutsuga päevas pärast seda, kui hind langes alla 70 dollari.

ZKSwap: nädala alguses tõusis ZKSwapi ZKS-märk mõõdukalt 0,27 dollarilt 0,29 dollarile, säutsude maht saavutas haripunkti 12. jaanuaril 116 postitusega enne nädala tipptasemel. Kuigi see ei pruugi tunduda tohutu, tähistas see kasv säutsude arvu 370% kasvu eelmise nädalaga võrreldes.

Ambitsioonikas Ripple Prophet: võiks muuta selle DeFi Altcoini 10-kordseks!

FTX Token: FTX Tokenil (FTT) oli hinnamuutuste osas tugev nädal, tõustes stabiilselt 36,81 dollarilt 10. jaanuaril 47,02 dollarini 16. jaanuaril. See saavutas rekordilise 313 säutsu 14. jaanuaril ja järgmisel päeval. FTT hea jõudlus jätkus ka pärast säutsude helitugevuse saavutamist.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*