Siin on partnerlused ja palju muud!

36
ads

Ärgem ignoreerigem altcoini projektide partnerlus-, noteerimis- ja integreerimispüüdlusi, hoolimata turgu ümbritsevast ja 10% ületavast langusest. Käesolevas artiklis heidame pilgu 18 altcoini nädala arengutele ja lähipäevadeks kavandatud sündmustele.

Siin on nädala altcoini uudised

Pärast seda, kui Moonbeamist sai novembri alguses esimene projekt, mis kindlustas ühe Polkadoti langevarjurite oksjonipesadest, sai sellest võrgu esimene täielikult töötav langevarjuahel. See võimaldab kasutusele võtta enam kui 80 praegu Moonbeamile ehitatud projekti. Viimastes uudistes teatas Moonbeam (GLMR), et jätkab EVM-i koostalitlusvõimet Polkadoti jaoks. Käivitamine algas 17. detsembril ning funktsioonide järkjärguliseks kasutuselevõtuks ning EVM-i aktiveerimiseks ja saldoülekandeks kulus kolm nädalat. GLMR-i omanikud saavad nüüd lisada võrgu oma MetaMaski rahakotti ja edastada varasid Moonbeami ökosüsteemi või muude EVM-iga ühilduvate võrkude vahel.

Blockchain NFT-strateegia kaardimäng LOCGame, millel on mängu-võitu ja metaversse funktsioonid, teatas oma strateegilisest partnerlusest RPG-platvormiga The Unfettered. Partnerlus juhatab sisse uue ajastu, kus saab üles ehitada võidumängu ja metaversse turu. Järgmised avaldused lisati ametlikku säutsu:

Selle koostöö lõi nende emaettevõte RBL Labs tänu hiljutisele investeeringule projekti eraseemnevooru.

Teises olulises arengus, pärast seda, kui kogukond avaldas McDonald’sile survet Dogecoiniga makseid vastu võtta, küsis FLOKI fänn McDonaldsilt kolmapäeval, millal nad aktsepteerivad FLOKI makseviisina. McDonald’s vastas säutsule ja ütles, et vaatab seda pidevalt klientide vajadustest lähtuvalt üle.

Mitmeahelalised kasutajad kaotasid nädala jooksul turvaauku tõttu rohkem kui 3 miljonit dollarit. Selle nädala alguses ilmusid uudised, et WETH, PERI, OMT, WBNB, MATIC ja AVAX žetoonidega on seotud Multichainiga seotud haavatavus ning varastati 1,43 miljonit dollarit. Multichain teatas 17. jaanuaril, et kriitilisest haavatavusest teatati ja see parandati. Valge mütsiga häkker tagastas 322 ETH, kuid rohkem kui 527 ETH on endiselt puudu.

Worldwide Asset eXchange (WAX) tähistab olulisi verstaposte rekordilise 10 miljoni NFT lennuga WAX Blockchaini kontodele. Rohkem kui 15–20 miljoni tehinguga päevas on WAX saavutanud end tiheda konkurentsiga keskkonnas tehingumahu poolest maailma suurima plokiahelana, ületades hiljuti platvormil kokku 11 miljonit rahakotikontot. DappRadari andmetel ületab Wax tehingute arvu järgi oma konkurente, sealhulgas selliseid hiiglasi nagu Ethereum, Solana, Polygon, BSC, NEAR, Avalanche, kui nimetada vaid mõnda.

Digital Entertainment Asset Pte. Ltd. (DEA), plokiahelal põhinev meelelahutusettevõte, mis loob mängusisest majandust, on edukalt kogunud 12 miljonit dollarit. Singapuris asuv ettevõte on üks projektide seas, kes taotlevad mänguvõitu. Nende mudel ühendab nii GameFi kui ka mängu võitmiseks platvormide edukas majanduses, motiveerides kasutajaid teenimise asemel lihtsalt osalema.

Jätkame raportiga Dogecoini kohta. 10. jaanuaril avaldatud raporti kohaselt jagati, et USA on maailma kõige Dogecoini pooldavaim riik, kus 2021. aasta detsembri seisuga omab meemi münte 31,6% USA krüptoomanikest. Eelkõige on teisel kohal Austraalia 29% Dogecoini osalusega, millele järgneb Norra 27,4%. Huvitav on see, et uuringu kohaselt on Jaapanil 27 uuritud riigist madalaim DOGE omanik. Üldiselt on Dogecoinide keskmine kogus riigi kohta 18,5%.

Kas teadsite, et populaarne jalgpallur Neymar Jr on NFT turul? Neymarile kuulub kaks Bored Apes’i ja NFT-d. Kulutas üle 1 miljoni dollari NFT-de ja ENS-i aadressidele. Viimaste uudiste kohaselt on edukas PSG mängija, Brasiilia jalgpallikoondise väravakütt ja NFT entusiast Neymar Jr eksklusiivse Bored Ape jahtklubi uusim liige. Neymar jagas uudist oma jälgijatega Twitteris, postitades foto oma uuest tamariinist, kes kannab toretsevaid futuristlikke prille koos hashtagiga #BoredApeYC.

Altcoin Terra (LUNA) investorid keskendusid avalikustatavale mitmeosalisele teadaandele ja sel nädalal ärkas esimene pusletükk ellu. Sel nädalal teatas Terra uue mittetulundusühingu Luna Foundation Guard (LFG) loomisest, mille eesmärk on “toetada avatud lähtekoodiga tehnoloogia edendamist, hõlbustada Terra ökosüsteemi kasvu ja parandada jätkusuutlikkust. Terraform Labsi asutaja ja tegevjuht Do Kwon postitas hiljutise säutsusarja, mis tõstab esile LFG peamised katalüsaatorid:

Järgmisena heidame pilgu koostööle Gamer Arena jaoks toodetud GAU Token mängufirma Atariga, kus kodumaine krüptobörs ICRYPEX koondab 300 tuhat konkurentsivõimelist mängijat. GAU Token, mida pakuti avalikkusele koostöös ICRYPEXi ja Gamer Arenaga, teatas oma esimesest ülemaailmsest lepingust. ODI lõpetati 3 minutiga. Seega hakkab Atari SA-ga jõud ühendanud GAU Token toetama projekte MENA piirkonnas, eriti Türgis.

Jätkame Cardano võrguga. Charles Hoskinson jagas hiljuti säutsu uue GitHubi versiooni kohta, mis lisab ühilduvuse Cardano sõlme versiooniga 1.33.0. Altcoini projekt jätkab lähinädalatel käivitatavate DeFi projektide tehinguliikluse haldamiseks sõlmede täiustamist.

Robinhoodi tootejuht Aparna Chennapragada ütles hiljutises intervjuus Bloomberg TV-le, et ettevõte hindab Shiba Inu kogukonda väga ega alahinda oma energiat. Ta ei kommenteerinud, kas börs kavatseb meemi märgi loetleda. Eelmisel nädalal ütles Robinhoodi finantsjuht Jason Warnick, et ettevõte jätab oma noteerimisvõimalused avatuks:

Meie jaoks ei ole kahju, et meie kliendid ja teised tahavad näha, et me lisame rohkem krüptovaluutasid.

Teises arenduses sai kõrgliiga jalgpalliklubi West Ham Unitedi ametlik krüptohalduspartner Yield App oma platvormi versiooni 2 (V2) kasutuselevõtu ajal kogukonnalt tohutult toetust ja YLD hind tõusis. Äsja käivitatud Yield Appi platvormi 2. versioon, mis toob kaasa hulgaliselt uusi funktsioone, on oma kogukonnas tohutult tabanud ja YLD hind on järginud järgmist teed.

Silmad nendele 18 Altcoini projektile

Kriptokoin.com Lõpetame koos Terraga koostatud altcoini uudised. Hiljutiste uudiste käigus teatas Terraform Labs mittetulundusühingust Luna Foundation Guard (LFG), et edendada Terra ökosüsteemi kasvu. Terra rahastas projekti 50 miljoni LUNA märgiga, mis võrdub umbes 4 miljardi dollariga. Terraform Labsi kaasasutaja ja tegevjuht Do Kwon andis LFG kohta järgmised avaldused:

Detsentraliseeritud majandus vajab detsentraliseeritud raha ja LFG annab lingi selle eesmärgi saavutamiseks.

uudiste loetelu

Verasity (VRA) kaubeldakse Huobi Global aktsiaturul täna, 21. jaanuaril kell 08:00. Hoiused on aktiivsed ja neid saab teha hetketehingutena, kui on saavutatud piisav maht. VRA-sid saab aga Huobi Global börsilt mujale viia alates 22. jaanuarist kell 16:00 CET.

API3 (API3) on noteeritud Binance’i börsil. Tehingud avati 21.01.2022 kell 13:30 Türgi aja järgi. API3-l oli noteerimisele 22% positiivne reaktsioon.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply