SHIB ja need 8 Altcoini on nimekirjas!

33
ads

CoinMarketCap (CMC) avaldas Euroopa 10 kõige vaadatuima krüptovaluuta nimekirja, mis põhineb 31. detsembrist 2021 kuni 6. jaanuarini 2022 kogutud andmetel. Nimekirjas on ka meemmünt Shiba Inu (SHIB). Täpsemalt Kriptokoin.com jätka lugemist.

SHIB esikolmik enimvaadatud hulgas

Andmed näitavad, et paljud Euroopa investorid soovivad investeerida meemimüntidesse. Shiba Inu (SHIB) on otsingutes võitnud isegi Ethereumi (ETH). Samal ajal kui SHIB on teel Euroopa 3 enimvaadatud krüptovaluutade hulka, edestades ETH-d, oli Ethereum 4. kohal.

Teised kaks loendis olevat meemimärki on Saitama Inu (SAITAMA) 5. kohal ja Safemoon (SFM) 6. kohal. Multiverse Capital (MVC), tekkiv mitme ahelaga põllumajanduse deflatsioonimärk, on olnud edukas Euroopa investorite ligimeelitamisel ja edetabeli esikohal. Juhtiv krüpto Bitcoin (BTC) on 2. kohal. Solana (SOL), Cardano (ADA), Wonderland (TIME), MetaPets (METAPETS) on teised krüptovaluutad nimekirjas.

SHIB

Meemmündid hakkasid tähelepanu pälvima pärast seda, kui Elon Musk investeeris 2021. aasta veebruaris Dogecoini (DOGE). Nähes Elon Muski jätkuvat toetust Dogecoinile, oli uus investorite laine varakult ostma Dogecoini, esimest Kuule jõudnud meemmünti. Selle DOGE-i härjajooksu ajal said enamikust õnnelikest kauplejatest miljonärid ja isegi miljardärid, kui nad nägid astronoomilisi edusamme ja elumuutvaid tulusid. Sellega harjunud krüptokauplejad otsivad pidevalt uusi kohti, kust meeletu kasumit leida. Seda fakti näitab ka CMC avaldatud nimekiri.

Krüptoturule uus investorite laine pärast Elon Muski osalust selles valdkonnas kinnitab Crypto.com-i kogutud andmed. Andmete kohaselt kasvasid krüptoinvestorid kogu maailmas 143 miljonilt 221 miljonile vaid viie kuuga (veebruar 2021 kuni juuni 2021), kui Elon Musk tutvustas Dogecoini.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply