Rohkem kui 8 teadvat analüütikut kuulutasid välja järgmise Bitcoini!

Bitcoini täpsete prognooside poolest tuntud krüptovaluutade analüütik hüüdnimega Smart Contracter on Bitcoini (BTC) suhtes endiselt tõusuteel, isegi kui juhtiva krüptovara hind on endiselt madal, jagades oma ennustusi oma 202 400 Twitteri jälgijale. meie ka Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele koostanud analüütiku postitused.

Kas Bitcoini põhja on nähtud?

Smart Contracter ütleb, et Bitcoin on loonud bullish pöördumismustri, mida tuntakse kiikude ebaõnnestumise mustrina. Swingi tõrgete muster ilmneb siis, kui hind ei jõua langustrendis uue madalaima või bullatrendi uue kõrgeima tasemeni, mis annab märku trendi pöördumisest.

Smart Contracter märgib ka, et Bitcoin Fear & Greed Index, sentimendikaator väärtustega vahemikus 0 kuni 100, püsis mitu päeva alumises kvartiilis. Väärtused vahemikus 0–24 näitavad äärmist hirmu ja hinded vahemikus 25–49 näitavad hirmu. Skoor vahemikus 51 kuni 74 näitab turu ahnust, samas kui skoor üle 75 näitab äärmist ahnust. Viimati tõusis skoor üle 24 3. jaanuaril.

Krüptokaupleja sõnul näitab Bitcoini hinnaaktsioon, mis lõppes 18. jaanuaril ilma alla 41 000 dollari langemiseta:

Bitcoini jaoks on kujunemas kena bullish Swing Failure Pattern struktuurse toe kohal (0,618 Fibonnaci tase), samuti oleme olnud pea 3 nädalat äärmises hirmutsoonis. Ma arvan, et kui päevaküünal sulgub 18. jaanuaril 2021 tunniga üle ligikaudu 41 000 dollari, on põhi näha.

Bitcoin

Bitcoin kaupleb artikli kirjutamise ajal 43 319 dollari juures, madalaima punktiga saavutati 18. jaanuaril 41 250 dollarit. 2018. aasta keskel, kui Bitcoini kauplemine ületas 5000 dollarit, ennustas Smart Contracter täpselt, et juhtiva krüpto põhi on umbes 3200 dollarit. Siit saate tutvuda analüütiku edukate ennustustega.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*