Miks Bitcoin, ETH, ADA, SHIB ja DOGE kokku varisesid? Siin on Põhjus!

Krüptovaluutad langesid reedel, viies Bitcoini hinna viimase enam kui viie kuu madalaimale tasemele, kuna maailmaturge haaras hirm riskikartlikkuse ees. Sellest said oma osa ka Altcoinid. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Mis on Bitcoini ja altcoinide järsu languse taga?

Suurima krüptovaluuta hind langes 7,4 protsenti 38 261 dollarile, samas kui Ethereum (ETH) langes alla 3000 dollari. Cardano (ADA) kukkus 8 protsenti, DOGE ja SHIB 6 protsenti. Krüptovaluutade turu kogukapital on alates novembri tipptasemest kaotanud peaaegu 1 triljoni dollari. “Bitcoin ja laiem krüptoturg on jätkuvalt allutatud makromuutujate kapriisidele,” kirjutasid Fundstrat Digital Asset Researchi strateegid Sean Farrell ja Will McEvoy oma märkuses. Viimasel ajal on Bitcoin jälginud surve all tehnoloogiliste aktsiate kõikumisi. Ka Nasdaq 100 tegi neljapäeval korrektsiooni. Dow Jones ja S&P 500 on samuti languses.

Iganädalasel suhtelise tugevuse indeksil põhinev tehniline muster viitas võimalusele, et Bitcoini langus võib olla tingitud “hingamisest”. Reedel langes indikaator piirkonda, mis on varem kaasnenud Bitcoini müügi põhjaga. Bitcoin on viimase kahe aasta jooksul enam kui neljakordistunud, kuid on kaotanud peaaegu 30 000 dollarit pärast seda, kui novembris saavutas rekordkõrguse peaaegu 69 000 dollarit.

Lisaks on juhtiva krüptovaluuta hinnas järsu kaotuse põhjustanud ka uudis, et USA Föderaalreserv tõstab viimastel nädalatel intressimäärasid. Nüüd võivad turgu kujundada ka ootused, et Fed tõstab oma 25.-26. jaanuari koosolekul intressimäärasid.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*