Kulla hind võib järgmistel nädalatel nendele tasemetele jõuda!

37
ads

Hiljutine kullaga kauplemine annab märke sellest, et investorid määravad hinnad võimaliku “poliitikavea” alusel, kuna keskpangad üle maailma hakkavad intressimäärasid tõstma ja härjaturg võib olla kohe nurga taga. Pepperstone’i uuringujuht Chris Weston kommenteerib turgu ja jagab oma kullahinna prognoose. meie ka Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele koostanud meistriosakud.

Kulla hinna ja reaalse intressi pöördkorrelatsioon ei tööta?

See nädal oli kahe kuu kõrgeim, kuna kulla hind tõusis üle 1845 dollari. Siiski on üsna üllatav, et kollane metall suudab teha uusi kasu, pidades silmas keskpankade ja USA riigikassa tootluse tõusu. Chris Weston, uurimistöö juht, kommenteerib:

Me ei räägi ainult riigikassa nominaalsete intressimäärade tõusust, me räägime riigikassa reaalintressimäärade tõusust. Ja need on riigivõlakirjad, mida on kohandatud inflatsiooniootustega. Üldiselt liiguvad kuld ja intressimäärad pöördvõrdelises korrelatsioonis. Kui reaalsed intressimäärad tõusevad, siis kuld langeb.

kulla hind

Kullal pole tulu. Seetõttu muutub kuld vähem atraktiivseks, kui intressimäärad reaalväärtuses tõusevad. Chris Weston kommenteerib:

Alates aasta algusest oleme näinud tõeliselt huvitavat dünaamikat, kus reaalsed intressimäärad on järsult tõusnud, kuid kulla hinnal on läinud väga hästi.

“Kuld kaitseb praegu pigem poliitikavigade kui inflatsiooni eest”

See on oluline areng, millest ei saa mööda vaadata. Turud tõstavad sel aastal hindu vähemalt neljal korral, kuna Föderaalreserv valmistub USA-s nelja aastakümne pikkuse kõrge inflatsiooniga toime tulema. Kuid kullaturg näib valmistuvat järjekordseks poliitikaveaks. Chris Weston selgitab oma seisukohti järgmiselt:

Kuld ei ole praegu inflatsioonimaandaja. Kaitse poliitikavea eest. Turud ütlevad, et me näeme sel aastal neli või viis intressimäärade tõstmist koos passiivse bilansivooga. Kas see tähendab, et oleme poliitikaveale lähemal? Ma arvan, et seda näeb kullaturul, kui keskpangad peavad tagasi astuma, lendab kuld kindlasti. See on teie portfellis olev riskimaandamine poliitikavigade vastu.

kulla hind

Seda argumenti lisab ka toornafta hinnatõus, sest kõrgem nafta aitab kulda toetada. «Tarbija jaoks lüüakse kirstu veel üks nael. Ja nõudluse kasvades räägime 100 dollari suurusest naftast,” ütles meister ja jätkab hinnangut järgmiselt:

See toidab kulda intressihindade tõttu. Kui keskpangad suurendavad seda ettenähtud summa võrra, kas me tahaksime portfellis 10% jaotust kullale ja hõbedale? See on täpselt see, mida turul näete. Seetõttu eraldus see nominaalsetest ja reaalsetest intressimääradest ning inimesed ütlevad, et võtame poliitikavea vastu midagi ette.

Chris Weston: Kulla hind tõuseb taevasse, kui tehakse poliitiline viga

Kuna kulla hind jätkab järjest kõrgemaid madalseise, nendib Chris Weston, et järgmine suur samm võib tulla siis, kui väärismetalli hind jõuab 1850 dollarini:

Kui jõuame lähinädalatel 1850 dollarini, hakkame nägema tõusutendentsi. Kui näeme seda turu teesi, et võime teha poliitikavea ja me peame selle eest end hoidma, on kulla nõudlus jätkuvalt ja kulla hind tõuseb taevasse. See võib olla koht, kus saabub järgmine kullaturg.

kulla hind

Veteraninime järgi on märk, mida vaadata, kullaralli igas valuutas. Chris Weston avab oma mõtted järgmiselt:

Siis saad aru, et inimesed otsivad kulda ennast ja see pole ainult valuutaefekt.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply