Kuld näeb neid hämmastavaid tasemeid!

Necmettin Batırel, üks majandusteadlasi, kes ennustas 2021. aasta viimaste nädalate tõusu järel turgude langust, tuli oma kullahinna ennustusega päevakorda. Majandusteadlane ütleb, et väärismetalliinvestorid peaksid ootama. Samuti hinnatakse grammi kulla eest üle 1000 liiri ja kullauntside eest üle 2000 dollari. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Majandusteadlase hinnangul võib kulla hind ületada 1050 liiri

Majandusteadlane Necmettin Batırel, rõhutades uudist, et USA Föderaalreserv tõstab intressimäärasid, ütleb, et USA “ei anna kindlustunnet”. Kui USA Föderaalreservi (FED) kohtumist, mis toimub 26. jaanuaril, oodatakse pikisilmi, tõstab keskpank Batıreli sõnul sel kuupäeval intressimäärasid. Majandusteadlase sõnul, kelle sõnul on intressi tõstmine “viimase abinõuna”, kui intress on suur, siis kulud kasvavad.

Arvates, et kullainvestorid peaksid ootama, märgib Batırel, et USA võlakirjad on “käidatud” ja seetõttu on see väärismetallile halvasti mõjunud. Samas ennustab ta, et sellise sündmuse korral nagu Föderaalreservi intressitõus kulla inflatsioonivastase omaduse tõttu võib see tõusta umbes 2200-2400 dollarini untsist. Majandusteadlase sõnul, kes väidab, et väärismetalliinvestorid peaksid praegu ootama, on võimalik osta soodsalt. Tulevikus arvab ta, et grammi kuld võib ületada 1050 liiri.

Selle artikli kirjutamise ajal vahetab grammi kuld omanikku 793 liiri juures, tõustes 0,5 protsenti. Samal ajal kaupleb kullauntsi hind 1831 dollari juures. Tasub teada, et kullauntsi hind alustas täna päeva 1842 dollari tasemelt.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*