Ajad on selle Altcoini jaoks elutähtsad!

35
ads

Pantera CIO Joey Krug usub, et Ethereumi tehingud suurenevad 50%. Krug väitis, et konkureerivad plokiahelad ei ületa teerajajat altcoini Ethereumit ja et Ethereum võib lähiajal mängida olulist rolli. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Analüütik jagas Bitcoini ja ETH ennustusi!

Pioneer-altcoini jaoks oluline periood

Joey Krug teatab, et ETH jätkab oma rivaalide domineerimist. Tema hinnangul võib token olla järgmise kümne aasta jooksul enam kui 50% ülemaailmsete finantstehingute taga. Krug on üldise nutikate lepingute võrgu Ethereumi suhtes optimistlik. Samas usub Solana ka, et rivaalitsevad plokiahelad, nagu Cardano ja Polkadot, ei kujuta tokenile ohtu. Siiski märgivad Ethereumi kriitikud, et plokiahel kaotab oma rivaalidele. Teised plokiahelad on viimase kahe aasta jooksul tohutult kasvanud.

Tutvuge Solana ja 6 WAX-il põhineva Metaverse mündiga!

Kuigi Ethereumil on tugev konkurents teiste plokiahelatega, on see olnud juhtiv detsentraliseeritud finantsteenuste plokiahel. Tänu DeFi turu tohutule kasvule on sellel tõusev maine. Samuti on oluline jälgida, et Ethereum plaanib praegu minna üle usaldusväärsemale kaevandamise režiimile Proof-of-Stake. Seetõttu arvab ta, et plokiahela token laiendab tulevikus pärast seda ülekannet oma domineerimist krüptotööstuses. Pantera Capital on eelkõige üks juhtivaid krüptovaluutaettevõtteid. Ta asutas USA-s esimese Bitcoini investeerimisfondi. Krug nendib, et Ethereumi kohaliku omavalitsuse token Ether on ettevõtte esikolmiku fondi hulgas.

Selle Altcoini tohutu fondi teadaanne: Hindade tipud!

Eelmisel nädalal väitsid mitmed juhtiva rahvusvahelise investeerimispanga JPMorgani krüptoanalüütikud, isegi MD Nikolaos Panigirtzoglou, et Ethereum on DeFi turul aeglaselt juhtpositsiooni võtmas. Kuid nende sõnul kerkisid 2021. aastal esile teised tugevad vastasseisud nagu Avalanche, Tera, Solana ja Cardano. Seega langes Ethereumi ülekaal DeFi turul 2021. aasta alguse peaaegu 100%-lt 2021. aasta detsembriks umbes 65%-le. Teine juhtiv krüptoplokiahel aga arendab oma võrku 2023. aastal. Eksperdid selgitasid, et see võib tähendada, et nende konkurendid suudavad järgmise 12 kuu jooksul vahe veelgi paremini vähendada.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply