Täna oodatakse intervjuud: Türgi säutsub Bitcoini riigist!

El Salvadori president Nayib Bukele kohtub täna president Erdoğaniga. Kohtumise sisu on veel ebaselge, kuid eeldatavasti on kohtumine jututeema Bitcoini ja krüptovaluutade vallas. Kuigi Türgi krüptoturg oli sellel koosolekul lukus, jagas Nayib Bukele olulist Türgi postitust. Kriptokoin.com Oleme teie jaoks üksikasjad kokku pannud, uurime teemat koos …

Bitcoini riigi presidendilt El Salvador, Türgi jagamine

El Salvadori president Nayib Bukele jagas enne tänast kohtumist president Erdoğaniga oma ametlikul Twitteri kontol türgikeelset sõnumit. El Salvadori president saatis BTC oma postituses. Nayib Bukele kirjutas:

Kõigepealt tervitused Bitcoini maalt El Salvadorist kogu Türgile!

Türgi krüptoturg ootab kohtumist Nayib Bukelega, mille peab täna president Erdoğan. Kohtumise sisu jääb aga ebaselgeks. Kohtumise kõneaineks on aga eeldatavasti Bitcoin ja krüptovaluutad. Olge üksikasjadega kursis!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*