See Altcoin on üle müüdud! Saab nüüd käivitada

41
ads

Populaarne krüptoanalüütik ütleb, et juhtiv nutikate lepingute platvorm Ethereum (ETH) on üle müüdud ja valmis koonduma. Üksikasjad analüütiku seisukohtade kohta populaarse altcoini kohta Kriptokoin.com‘annab.

Analüütik jagas Bitcoini ja ETH ennustusi!

Kas juhtiv altcoin taastub?

InvestAnswersi ekspert ütleb, et turukapitali järgi suuruselt teine ​​krüptovara annab 402 000 YouTube’i tellijale signaali, et hinnatõus on peatne. Analüütik juhib tähelepanu sellele, et Ethereumi suhtelise tugevuse indeks (RSI) on punktis, kus see alustas rallit eelmise aasta mai lõpus, vahetult enne oma kõigi aegade kõrgeima taseme saavutamist. Ekspert ütleb:

[ETH’nin] See on üsna mõistatuslik, kui vaatame selle RSI-d ja võrdleme seda madalaimate hindadega ning sellega, kuidas need hinnad 200 päeva libiseva keskmise murdsid. On 2021. aasta mai ja juuni ning 2022. aasta jaanuar. Ethereum on üle müüdud, mis vastab hinnagraafiku ajaloolistele madalseisudele, mis langevad peaaegu ideaalselt kokku 200 päeva libiseva keskmisega. Oleme praegu alla 200 päeva libiseva keskmise nagu ei kunagi varem. See ütleb mulle, et peaksime edasi liikudes ilmselt tegema mõned ETH-hüpped.

Analüütik tõstab esile 4 Altcoini projekti

Seejärel seob ekspert juhtiva altcoini turuväärtuse realiseeritud väärtusega (MVRV). See väärtus hindab, kas vara hind on selle õiglase turuväärtusega võrreldes üle- või alahinnatud. Analüütik ütleb:

RSI on otse kaardistatud MVRV Z skooriga, mis näitab, millal Ethereum on selle õiglase väärtuse suhtes üle või alahinnatud. Ajalooliselt tähistas see turu tipphetki, kui turu ülempiir oli tegelikust väärtusest oluliselt kõrgem… viimane turutipp, mis oli meil 2021. aasta mai paiku [oldu]. Meil oli neid eelmisel aastal ainult kolm ja see vastab otseselt RSI-le.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply