Olge valmis, need tasemed tulevad kulla hinnaga!

Kulla hind tõusis eile kahe kuu kõrgeimale tasemele ja väärismetall lõpetas esimest korda nelja sessiooni jooksul positiivsel territooriumil. Eksperdid väidavad, et kulla hinna tõus tuleneb USA dollari pehmenemisest, riigikassa tootlused langevad pärast järsku tõusu ja aitavad suurendada investeerimishuvi väärismetalli vastu. Mis saab edasi? Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Mis saab kulla hinnast edasi? Analüütikud selgitavad

“Kuna USA majandus hakkas aeglustuma, ei saanud me järgmise kuue kuu jooksul enam kullas tõusta,” ütles Altavesti juhtivpartner Michael Armbruster. Ta ütleb, et kulla hind on olnud eriti tõusuteel, arvestades, et riigikassa tootlused on tõusutrendis. Ta arvab, et riigikassa tootlused saavutavad peagi haripunkti, mis võib viia kulla hinna 2000 dollarini või rohkemgi.

“Aktsiaturgude suur volatiilsus ja langus on aidanud väärismetallil teatud määral oma kahjumit katta,” ütles AvaTrade’i peaturu analüütik Naeem Aslam. Dow Jones langes 0,96 protsenti, S&P 500 indeks langes 0,97 protsenti ja Nasdaq 1,15 protsenti. USA Föderaalreservi ootus intressitõusu kohta on avaldanud kullale suurimat negatiivset mõju, kuna kõrgemad intressimäärad vähendavad mittetootva kulla ja hõbeda atraktiivsust. Kursi määrav föderaalne avatud turu komitee koguneb 25.–26.

“Investorid peaksid mõistma, et kõrgemad intressimäärad suurendavad intressivabade varade hoidmise alternatiivkulu, mis muudab need investorite jaoks vähem atraktiivseks,” ütles Aslam. “Keskpangad teevad kõik endast oleneva, et hinnasurvet vähendada,” ütles OANDA vanemturu analüütik Craig Erlam turu värskenduses.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*