Need 5 Altcoini on investeeringud! Võib olla suurem kui Bitcoin

42
ads

Finantsnõustaja, kes töötab pensionil miljonäridega ja ennustab Bitcoini tõusu 90 000 dollarini, rääkis 5 altcoini ostmisest, kuna institutsioonid võtavad krüpto kasutusele. Pullid ja karud on Bitcoini kasutusjuhtude ja väärtuse osas järsult jagatud. Craig Kirsneri sõnul jõuab Bitcoin aga aasta lõpuks 90 000 dollarini. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Hiiglaslik ADA sihtmärk Cardano Whale'ilt: 2022, 500–1000!

5 altcoini projekti investeerimiseks

Craig Kirsner, Floridas asuva Stuart Estate Planning Wealth Advisorsi pensioniplaneerimise teenuste juht, on väga hõivatud pensionifondide hindamisega. Ekspert on suurima krüptovaluuta eestkõneleja. “Ma arvan, et Bitcoin jõuab selle aasta lõpuks tõenäoliselt 90 000 dollarini,” kirjutas Kirsner sõnumis. “Seda on piiratud koguses ja see on tõesti arenev tehnoloogia,” ütleb ta. Kirsner pole oma ülestõusmisuskumustes kaugeltki üksi. Ettevõtja David Gokhshtein ennustas, et Bitcoin jõuab peagi 85 000 dollarini. ARK Investi kaasasutaja Cathie Wood eeldas, et algne krüptovaluuta tõuseb 500 000 dollarini.

Nad ladusid Binance'i kümneid miljoneid dollareid Bitcoini!  Mis võiks juhtuda?

Institutsionaalsed investorid, kellel on palju raha, on näinud digitaalseid varasid vaid niši, hüppe ja ajendatud spekulatiivse mullina. Kuid aastaid hiljem võtavad nad üha enam omaks krüptovaluutad. Kirsner ütles, et loodab, et see trend jätkub, kuna turule hüppab rohkem ettevõtteid, kuna krüptosummad muutuvad ignoreerimiseks liiga suureks. Tema jaoks on krüpto olukord lihtne: esiteks on raha üle piiride saatmine peavalu, kuna see on aeglane, ebaefektiivne ja tulvil tasusid. Teiseks väidavad kriitikud, et keskpangad suurendavad vastutustundetult rahapakkumist ja nende ohjeldamatu võim muudab nad ebausaldusväärseks. “On neid, kes usuvad, et rahalise Armageddoni vastu, mida keskpangad ei saa enam parandada, sest nad on kaotanud oma usaldusväärsuse, tuleb võtta mingisuguseid meetmeid,” ütles Lossi tegevjuht Eric Schiffer.

Ethereum Inventor hoiatab: avatud!  Neid saab rünnata

Digitaalsed valuutad, nagu Bitcoin, lubavad raha üle kanda kiiresti ja sujuvalt, ilma valuuta konverteerimistasude või keskasutuse (nt valitsuse või panga) järelevalveta. Ostjad ja müüjad on nimede või sotsiaalkindlustuse numbrite asemel anonüümselt ühendatud digitaalsete krüpteerimisvõtmetega ning tehinguid kontrollitakse avaliku pearaamatu kaudu, mida nimetatakse plokiahelaks. Bitcoin on aga Rorschachi test, seda nii kasutusjuhtude kui ka väärtuse poolest. Mõned peavad seda puhtalt “digitaalseks kullaks”. Arvestades, et selle pakkumise ülempiir on 21 miljonit, on see turvaline kaup, mis toimib väärtuse hoidjana ja inflatsioonimaandajana. Teised, sealhulgas El Salvadori rahvas, arvavad, et see on igapäevaste operatsioonide jaoks paljutõotav, kuigi skeptikud on selle teooria peale külma vett visanud.

Oppenheimeri finantstehnoloogia ja erarahanduse vanemkapitaliuuringute analüütik Dominick Gabriele ütles, et selleks on vaja mittevolatiilset valuutat. “Ei saa öelda, et sul on nii palju raha, et poodi minna ja mune ja leiba osta. Lähed poodi ja järsku ei saa, sest BTC on langenud,” rääkis ta. Kirsner ütles, et Bitcoini väärtus on väga subjektiivne ja seetõttu raske hinnata.

Solana asutaja: see Altcoini turg võib plahvatuslikult kasvada!

Jätkub äge arutelu selle üle, kas Bitcoin ja selle krüptokaaslased käivitavad suurima tehnoloogilise revolutsiooni pärast internetti või on see nagu 1990. aastate Internetimull. Kirsner märkis, et õigus võib olla nii krüptopullidel kui karudel. “See on nagu Interneti algusaegadel, kus paljud ettevõtted ebaõnnestusid, kuid paljud olid üsna edukad,” kirjutas Kirsner. Selle aasta tulised krüptorahade rallid on need peavoolu tugevdanud. Toetajatebaas on laienenud ja tärkavasse ruumi kogutud müntide arv kasvanud. Bitcoin pole enam linnas ainus märk; Altcoinide või mitte-Bitcoini krüptode laine muutus hüppelisest tõusust tsunamiks. Lisaks Bitcoinile on Kirsner eriti tõusuteel viie krüptovaluuta osas.

Plahvatava Terra (LUNA) kohta avaldatud prognoosid:

ETH, ADA, LUNA ja SOL paistavad silma

ETH. Turukapital: 415,9 miljardit dollarit. Analüütik ütleb juhtiva altcoini kohta järgmiselt:

Tõenäoliselt on see tulevikus turukapitalisatsioonilt suurem kui Bitcoin. Sellel on kõige rohkem arendajaid, kuid see on tülikas ja kallis. Kuid krüptomaailm armastab seda, sest see teeb kõike ja selle peale saab kõike ehitada.

kardano Turukapital: 82,8 miljardit dollarit. ADA kohta ütleb ekspert:

Cardano on krüptoraha Rolls Royce, mis pärast nelja-aastast lubadust lõpuks teoks saab ja see on ootuspäraselt suur. Üheksakümmend miljardit dollarit on investeeritud enne töötavat toodet ja Cardano on Ethereumi väljakutsuja kogu maailmale. Cardanot nimetatakse kolmanda põlvkonna krüptosüsteemiks, millel on esimese põlvkonna Bitcoin ja teise põlvkonna Ethereum. Cardano on projekt, mis loob rohkem kasutatavust, et parandada mastaapsust, turvalisust ja jätkusuutlikkust.

Need 3 metaverssi münti alustasid päeva ralliga

Voyager Token. Turukapital: 651 miljonit dollarit. “Voyager on väärtuse poolest üks parimaid platvorme. See on kindlasti suur tegija vahetusplatvormi ruumis. Sellele platvormile on liiga vara siseneda.

terra Turukapital: 11,9 miljardit dollarit. Analüütik ütleb:

Terra (LUNA) on ilmselt mu lemmikmünt. Ökosüsteem, mis töötab Luna, DeFi, NFT-de ja börside jaoks. Sellel on kõik olemas ja see on omaks võetud pärismaailmas. Terra on plokiahela protokoll, mis võib pakkuda kasutajatele madalamaid tasusid, suuremat stabiilsust ja probleemideta. Luna meeskond on üks targemaid, keda ma krüptoruumis näinud olen, ja seda toetavad “õiged” riskikapitalistid.

Investeerimisnõustaja: keskenduge neile 7 Altcoinile!  Nad näevad tippe

Solan. Turukapital: 58,2 miljardit dollarit. “SOL edestab tõenäoliselt Ethereumist järgmisel pullijooksul,” ütles analüütik. Solana eesmärk on parandada plokiahela skaleeritavust ja väidab, et see suudab toetada 50 000 tehingut sekundis.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply