Kulla hind võib peagi sellele tasemele taanduda!

28
ads

Kriptokoin.com Nagu oleme teatanud, tõusis kulla hind, mis on USA Föderaalreservi järgmise poliitikakohtumise ees, kus oodatakse laialdaselt intressimäärade tõstmist inflatsiooni pidurdamiseks, väga kontrollitult liikunud, umbes 1,50%. 1840 dollarit pärast USA turgude avamist. Analüütikud aga ütlevad, et kulla hind langeb peagi koos Föderaalreservi ootustega.

“Kulla hind liigub koos keskpanga intressimäära ootustega”

IG Marketsi analüütik Kyle Rodda annab järgmise hinnangu, väites, et jätkuvad geopoliitilised pinged, sealhulgas mure Ukraina ja Venemaa pärast, võivad olla mõne investori jaoks kulda ostma tõukuvaks jõuks:

Kuid suures pildis on see küsimus keskpanga poliitikaga võrreldes triviaalne. Kullaturg liigub koos Fed-i intressimäära ootustega.

USA dollari indeks (DXY) jäi veidi alla nädala kõrgeima taseme, mida toetas USA riigikassa tootluse tõus kahe aasta kõrgeima tasemeni seoses prognoosidega agressiivseks intressitõusuks enne 25.-26. jaanuaril toimuvat Föderaalreservi koosolekut.

kulla hind

Kõrgemad intressimäärad vähendavad mittetootvate väärismetallikangide atraktiivsust. CMC Markets UK peaturu analüütik Michael Hewson ütleb, et kui intressimäärad jätkavad tõusmist, langeb kuld tõenäoliselt 1800 dollarini, kuid kuld on endiselt viimastel kuudel olnud vahemikus:

1830 dollari tase osutub lühiajaliselt üsna ületamatuks. Intressimäärade ja dollari edasine tõus avaldab tõenäoliselt kullahinnale survet.

Selle artikli kirjutamise ajal tuleb aga märkida, et 1830 dollari tase, mida analüütik pidas kulla jaoks ületamatuks, ületati ja nähti 1840 dollarit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply