Hea uudis Binance’i 7 Altcoini kohta: neid lisandub!

24
ads

Hiiglaslik Bitcoini börs Binance loetleb 7 uut altcoini paari. Börs lisab oma platvormile krüptovaluutapaarid nimega “ATOM/BRL, BNB/UST, CRV/ETH, HIGH/BNB, NEAR/RUB, ROSE/TRY ja SCRT/USDT”. Kriptokoin.com Oleme teie jaoks üksikasjad kokku pannud, uurime teemat koos …

Binance loetleb 7 uut altcoini paari!

Juhtiv Bitcoini börs Binance loetleb 7 uut altcoini paari. Aktsiaturg tegi sellel teemal järgmise avalduse:

Kauplemine ATOM/BRL, BNB/UST, CRV/ETH, HIGH/BNB, NEAR/RUB, ROSE/TRY ja SCRT/USDT kauplemispaaridega avatakse 21.01.2022. Pange tähele: BRL, RUB ja TRY on fiat-valuutad ega esinda ühtegi teist digitaalset valuutat. Riskihoiatus: krüptovaluutaga kauplemine on kõrge tururiskiga. Palun tehke oma tehingud hoolikalt. Tuletame teile meelde, et Binance ei vastuta teie kauplemiskahjude eest. Täname teid toetuse eest!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply