Üks suurimaid vaalu turul, mis on ostetud nendest 6 Altcoini projektist!

Massiivne Ethereumi rahakott, mida jälgis vaaladetektiiv WhaleStats, osteti 19. jaanuari esimestel tundidel kuuest altcoini projektist. Tehingute torkab silma see, et investeeringud on keskendunud metaversse müntidele. Heidame pilgu päeva silmapaistvatele vaalade ülekandmistele…

Suuruselt kolmas ETH vaal ostab need altcoini projektid

Ethereumi võrgu kaks suurimat vaala on vastavalt “Itachi” ja “Naruto”. Kriptokoin.com Nagu nende analüüsis käsitlesime, eraldavad need vaalad praeguse turukorrektsiooni käigus 99% oma portfellist Ethereumile, mis näitab, et suuremad mängijad eelistavad korrigeerimise ajal riske vältida. Päeva tehingud viis läbi suuruselt 3. ETH vaal “Light”. WhaleStats teatab, et altcoine on ostetud järgmistes kogustes:

Kokku kulutati 14,1 miljonit dollarit:

  • 642 999 Decentralandi (MANA) väärtuses 1,8 miljardit dollarit.
  • Light tegi ka oma esimese ostu 426 000 LIIVAga. Seejärel tegi ta täiendava ostu 8 miljonit dollarit.
  • Ostis 3 090 000 kovalenti (CQT) väärtusega 2 miljonit dollarit.
  • Gala (GALA), mis on viimastel tehingutel ületanud 1,1 miljonit dollarit, koguneb jätkuvalt.
  • Vaal on varem ostnud üle 2,45 miljoni dollari OMG (399 999) žetoone.
  • Samuti kulutas ta 25 170 000 dollarit oracle’i platvormile Chainlink (LINK).

WhaleStatsi andmetel ületab “Light”-nimelise vaala altcoini portfell 4,3 miljardit dollarit.

Metaversmüntide hiljutised hinnaliikumised

Ethereumil põhinev metaverse projekt Decentraland (MANA) on suurendanud oma iganädalast kahjumit üle 8%, kuna Bitcoin kaotas taas 43 000 dollari suuruse piirkonna. Kovalent (CQT) langes 19. jaanuaril 5%, samas kui populaarsete projektide The Sandbox (SAND) hind langes viimase 7 päevaga enam kui 15%. Lighti teine ​​aktsia Chainlink (LINK) on eelmise nädalaga võrreldes kaotanud ligi 20%.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*