Kuld võib ülejäänud nädala jooksul nendele tasemetele langeda!

Pärast USA pessimistlike majandusandmete ja globaalse aktsiaturgude üldise languse järel oma varasest tõusust loobumist sulgus kuld teisipäeval langusega, kuid tänase artikli kirjutamise ajal murdis 1,30% tõus 1,830 vastupanu ja jõudis 1,836 dollarini. Siiski on ka analüütikuid, kes arvavad, et kulla hind võib nädalases prognoosis liikuda 1800 dollari suunas.

“Usume, et kulla hind paneb proovile 1800 dollari taseme.”

Ploutus Capital Advisorsi peaturustrateeg James Hatzigiannis nentis, et kulla hind langes USA ja Saksamaa võlakirjade tootluste tõusu tõttu, kus võlakirjade tootlused olid esimest korda viimase kolme aasta jooksul plussi lähedal:

Tõusva dollari ja tõusvate intressimäärade kombinatsioon muudab kulla ebaatraktiivseks.

Siiski märgib James Hatzigiannis, et hinnad on pärast pettumust valmistavate Empire State Manufacturing andmete avaldamist kenasti tõusnud.

Kriptokoin.com Nagu teatasime, on kullainvestorid viimastel nädalatel inflatsiooniprobleemidel ja toormehinnaga USA dollari liikumisel tähelepanelikult silma peal hoidnud. Investorid ootavad, et inflatsiooni tõus sunnib hinnasurvega vaevlevat Föderaalreservi tänavu intressimäärasid tõstma vähemalt kolm korda. James Hatzigiannis kommenteerib:

Tulevikku vaadates on sellel nädalal Ühendkuningriigi, Kanada ja Euroopa peamised inflatsiooninäitajad, aga ka USA eluasemenõudluse andmed. Usume, et kuld paneb sel nädalal proovile 1800 dollari taseme. Üldine konsensus on selle nädala kohta negatiivne, kuna arvame, et inflatsiooniprobleemid kasvavad, põhjustades intressimäärade tõusu ja dollari tugevnemist, mis muudab muud turvalised varad atraktiivsemaks.

Chintan Karnani ettevõttest Insignia Consultants nendib, et muutused võlakirjade tootluses ja USA dollari indeksis (DXY) mõjutavad kulla hinda kuni järgmisel nädalal toimuva Föderaalreservi rahapoliitika koosolekuni.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*