Kui suured käed kulla jaoks on Ootused Mis?

Kullaturg hoiab joont üle 1800 dollari. Commodity Futures Trading Commissioni viimaste andmete kohaselt ei saa see aga endiselt hoogu juurde, kuna riskifondid on oma härjapanused tagasi võtnud.

TD väärtpaberid: fondid leevendavad agressiivselt pikki kullaga seotud riske

Kriptokoin.com Nagu me teatasime, ei suutnud kulla hinnad tõusta üle kriitilise takistuse (umbes 1830 dollarit), osutavad paljud väärismetalli vastupidavusele, kuna reaalsed intressimäärad saavutasid peaaegu kahe aasta kõrgeima taseme. Kullaturg püsis stabiilsena, kuna kullaturg alustas hinnakujundust Föderaalreservi agressiivsemate sammudega, püüdes ohjeldada kasvavat inflatsiooni. Sel aastal näevad turud potentsiaali neljaks intressitõusuks ning intressimäärade tõstmine peaks algama märtsis. TD Securitiesi kaubaanalüütikud kommenteerivad:

Hawkishi signaalid Föderaalreservilt, turu ootused, et Föderaalreservi intressimäärade tõus on peatne märtsis, ja kasvavad spekulatsioonid, et järgmise 12 kuu jooksul on kavas QT (kvantitatiivne karmistamine), on pannud fondid agressiivselt kärpima oma pikki kullaga seotud positsioone. Investorid laiendasid lühikesi pükse ja müüsid pikki pükse, kuna intressimäärad tõusid veenvalt mööda kõverat.

Samas märgib TDS, et vaatamata USA keskpanga katsetele intressimäärasid karmistada, on kullal võimalus lühikeseks pakkumiseks püüda, kuna reaalintressid jäävad eeldatavasti madalaks.

“Turuosalised väldivad väärismetallikangide ostmist enne Fedi esimest intressitõusu”

CFTC kauplejate kohustuste aruanne 11. jaanuaril lõppenud nädala kohta näitas, et rahahaldurid vähendasid oma spekulatiivseid pikki positsioone Comexi kullafutuurides 4955 lepingu võrra 119 297-le. Lühikesed positsioonid kasvasid samal ajal 243 lepingu võrra 44 987-ni. Kulla netopositsioon on praegu 74 310 lepingu juures, mis on rohkem kui 6% vähem kui eelmisel nädalal.

Kuldne

Küsitlusnädala jooksul õnnestus kulla hinnal toest tagasi põrgata üle 1780 dollari ja tõusta üle 1800 dollari. Kuigi on ootusi, et kulla hind võib lõpuks tõusta, võivad mõned analüütikud öelda, et praegune konsolideerimisperiood võib jätkuda kuni järgmise rahapoliitika kohtumiseni. Commerzbanki väärismetallide analüütik Daniel Briesemann kommenteerib:

Meie arvates väldivad turuosalised kulla ostmist enne USA Föderaalreservi esimest intressitõusu. Nad võivad loota, et Fedi kohtumine järgmisel nädalal (25./26. jaanuaril) annab neile rohkem ja/või selgemaid signaale, et Fed alustab intressitõusu tsüklit märtsis.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*