Hiiglaslik ADA sihtmärk Cardano Whale’ilt: 2022, 500–1000!

31
ads

Väga populaarne varjunimega Cardano (ADA) vaal ütleb, et eeldab, et Tier-1 Ballockchaini tehingute maht jõuab 2022. aastaks 500–1000ni. Täpsemalt Kriptokoin.com jätka lugemist.

“Cardano kahekordistab uute arendustega oma tehingumahtu”

Täna jagas krüptoanalüütik, kellel on Twitteri konto hüüdnimega cardano_whale:

Hoidke silm peal erinevatel mastaapimisalgatustel, mis Cardanosse lähikuudel tulevad. Cardano Ballockchain töötab praegu peaaegu täisvõimsusel, tõenäoliselt suureneb ploki suurus kuu lõpuks. Järgmisel kuul näeb Babbage Hard Forki, mis peaks aitama asjadel veelgi kaugemale minna. Tehingute arv sekundis tõuseb tänavu erineval moel 500-1000-ni.

Cardano

Eelmisel reedel (14. jaanuaril) rääkis Cardano protokolli välja töötanud Balockchaini tehnoloogiafirma Input Output Global (IOG) turundus- ja kommunikatsioonidirektor Tim Harrison oma ettevõtte keskendumisest populaarse L1 Balockchaini jõudluse optimeerimisele ja skaleerimisele. 14. jaanuaril avaldatud IOG ajaveebi postituses ütles Tim Harrison, et Cardano Basho ajastusse jõudes investeerib IOG rohkem energiat optimeerimisse ja skaleerimisse:

Parameetrite muudatused, täiustused, täiustused ja muud uuendused mängivad rolli Cardano võimsuse ja läbilaskevõime pidevas suurendamises kogu 2022. aasta jooksul.

Esiteks räägib Tim Harrison ploki suuruse suurendamisest, torujuhtmete loomisest, sisendvalidaatorite sõlmede täiustamisest jne. Selles vaadeldakse ahelasiseseid optimeerimis- ja skaleerimislahendusi. Teiseks toob see esile mitmeid potentsiaalseid ahelaväliseid optimeerimis- ja skaleerimislahendusi, nagu külgahelad, hüdra, ahelaväline andmetöötlus ja mithril.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply