Cardano ärkab! Näeme neid tasemeid

42
ads

Michaël van de Poppe, kes arvas, et Cardano (ADA) võib kuudepikkusest talveunest ärgata, jagab nüüd järgmisi tasemeid. Enne prognooside juurde liikumist sulges PoS Blockchaini hiiglane 16. ja 17. jaanuaril 10% ületavad päevaküünlad. Cardano asutaja Charles Hoskinson ütleb, et nad on alles alustamas. Tegur, mis pani altcoini projekti tõusuteele, oli IOHK sihtasutus, kes kuulutas välja oma skaleerimise tegevuskava. Vaatame Van de Poppe’i kommentaare kõigi nende arengute kohta.

Cardano ärkab talveunest

Legendaarne krüptoanalüütik Michaël van de Poppe ütleb, et Cardano (ADA) võib lõpuks kuude pikkusest talveunest ärgata. Oma viimases Youtube’i postituses ütles analüütik, et Cardano ümber käiv hüpe ja positiivne meeleolu on “ärganud”. Poppe viitab mõnele peamisele hinnatsoonile, kus ADA võib tuge leida:

Ma arvan, et on ülioluline, et murraksime 1,31 dollari tsooni, et saada uus päästik. Teiseks saame selle taseme muuta 1,55 dollarile ja konsolideerimisega saame jahtida ostuvõimalusi 1,28 dollari baasile sisenemiseks.

Kõikjal, kus Cardano leiab toetust, on magav hiiglane analüütiku sõnul valmis saavutama suurt kasumit. Järgmine eesmärk on Van de Poppe sõnul tohutu tõus 2,00 dollarini, millele järgneb 2,33 dollarit. Niisiis, mis toetab Cardano tõusu? Lõpetame selle küsimusega…

Altcoini projekti uusimad arengud

Cardano langes 18. detsembril 2,41%, vähendades oma iganädalast kasumit 29,64% peale. Suuruselt 5. krüptovaluuta on 1,19 dollari madalaimalt tasemelt ühel hetkel tõusnud üle 30%. Kriptokoin.com Nagu me teatasime, teatas Cardano arendusfirma Input Output Hong Kong (IOHK) hiljuti, kuidas ta kavatseb 2022. aastal võrku laiendada. Üks ettevõtte eesmärke on lisada külgahelaid, mis võimaldavad varade ülekandmist eraldi võrguga, mis on ühendatud põhiplokiahelaga. Altcoini projekti igakuine bülletään sisaldab järgmisi avaldusi:

Varasid saab vastavalt vajadusele plokiahelate vahel teisaldada. Ühe peamise plokiahela külge võib olla kinnitatud mitu koostalitlusvõimelist külgahelat, mis võivad töötada täiesti erineval viisil.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply