4 hiiglaslikku nime hoiatati: Bitcoin võib nendele tasemetele langeda!

29
ads

Krüptovaluutaturgu ootas 18. jaanuaril järjekordne nõrkusepäev, kuna Bitcoini (BTC) hind langes ja suurendas survet altcoini turule. Vahepeal jagavad analüütikud oma mõtteid selle kohta, mis BTC hinnas edasi saab. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Bitcoini ennustused tulid neljalt eksperdilt

Delphi Digitali hiljutise aruande kohaselt on jaanuar olnud BTC jaoks üks pettumust valmistavamaid kuid. Delphi Digital märkis, et “globaalse likviidsuse kasvu aeglustumine ja ootused rangema poliitika järele, BTC avatud huvi langus viimase kahe kuu jooksul, samuti likviidsuse puudumine futuuriturgudel” on Bitcoini peamise vastutuule allikana. Mis puudutab edasist, märkis Delphi Digital, et “lühiajalised hoogunäitajad näivad viitavat sellele, et halvim võib olla möödas.”

Sarnase nõrkuse trendiga tegeles ka Decentrader. Võttes aluseks BTC languse suuruse ja järjepidevuse viimase kahe kuu jooksul, ütlesid analüütikud, et kõige tõenäolisem tulemus on tõusust väljapoole liikumine ja nad eeldavad, et hind liigub 200-päevase libiseva keskmise ja läbimurdepunkti suunas. Suvel 49 000–50 000 dollarit. Nad märgivad, et võib-olla peame enne lõplikku läbimurret nägema veel 44 000–38 000 dollarit.

Viimasest langusest kõige enam mõjutatud kauplejate jaoks võttis Twitteri kasutaja John Wick positiivse hoiaku, öeldes, et “selline hinnaaktsioon võib juhtuda iga tsükliga.” Teisest küljest andis Galaxy Digitali tegevjuht Mike Novogratz hiljutises säutsus karmi hoiatuse krüptovaluutade ja tehnoloogiarohke Nasdaqi aktsiaturuindeksi kohta, väites, et need jäävad surve alla seni, kuni intressimäärad tõusevad.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply