“Suur krahh on tulemas” Analüütik: Bitcoin võib neid põhjasid näha!

Invesco strateegi Paul Jacksoni sõnul võib Bitcoini hind sel aastal näha suuremaid kaotusi. Paul Jackson hoiatas, et BTC hind võib langeda alla 30 000 dollari taseme. Kriptokoin.com oleme koostanud teile üksikasjad, uurime teemat koos… Bitcoini (BTC) hind ja üksikasjalikud turuandmed siit sa näed.

Paul Jackson: Bitcoini hind võib sel aastal kogeda suuremaid kaotusi!

Business Insideri teatel hoiatas Invesco strateeg Paul Jackson, et Bitcoini hind võib langeda alla 30 000 dollari taseme. Analüütik näeb sellise karune stsenaariumi reaalsuseks saamise tõenäosust 30%. Äärmuslik entusiasm krüptovaluutaturul tuletab Jacksonile meelde ajastut suure depressiooni haripunktis. Paul Jackson lisab oma selgitustele sellel teemal järgmist:

Bitcoini massiturundus tuletab meile meelde börsimaaklerite tegevust kuni 1929. aasta krahhini.

Suurim krüptovaluuta kaupleb pressi ajal suurematel hetkebörsidel veidi üle 42 000 dollari taseme. USA Föderaalreservi kull hoiak on Bitcoini jaoks praegu üks suurimaid vastutuuli. Eeldatakse, et keskpank tõstab tänavu intressimäärasid kolm korda, avaldades survet riskantsetele varadele nagu aktsiad ja krüptovaluutad.

BTC moodustas hiljuti “Surmaristi”

Tehniliselt öeldes on suurim krüptovaluuta hiljuti moodustanud “Surmaristi”. Palju kardetud diagrammi muster, mis eeldab märkimisväärset korrektsiooni, kipub enamasti olema mahajäänud mõõdik ja mõned investorid näevad seda kui ostuvõimalust.
Hoolimata mõningasest karulisest retoorikast ei puudu ka bullish hinnaennustused.

Nt; Fundstrati Tom Lee usub, et Bitcoin võib juba sel aastal kukutada 200 000 dollarit. Krüptovaluuta räsimäär jätkab rekordite saavutamist, mis näitab, et kaevurid investeerivad jätkuvalt võrku rohkem. Max Keiseri sõnul võib see tõsta Bitcoini sel aastal 220 000 dollarini.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*