Kuld-, BTC-, ETH- ja krüptoülevaated ekspertidelt “Võib olla katastroofiline”!

Riskifondide juht Roy Niederhoffer, RG Niederhoffer Capital Managementi esimees, ütleb, et aktsiaturgude korrektsioonid pole ainus asi, mille pärast investorid muretsema peavad. Ekspertide kommentaarid ja nõuanded kulla, Bitcoini, Ethereumi ja krüptovaluutaturu kohta Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

“Nulltootlusega kuld on üsna huvitav vara”

Teine olukord oleks palju katastroofilisem, kui mitte tõenäolisem, ütles Roy Niederhoffer avalduses:

Usun, et äärmuse negatiivne külg on see, et inflatsioon on liiga tugev ja Fed ei saa sellega midagi ette võtta. Sest valitsus ei saa tõsta intressimäärasid üle 3%, 4%, kuna ta ei suuda iseseisvalt raha pakkuda ja hoiab seda sellel tasemel. Aktsiaturg kukub kokku, mis iganes see ka poleks, midagi juhtub ja raha trükkimine on ainus lahendus. Inflatsioon on ainus, mis suudab valitsuse rahastamisprobleemi lahendada ja sel juhul, kui teil on sularaha, siis see odavneb 90% või rohkem, mitte 30% või 50% nagu börsikrahh.

Roy Niederhoferi fond on võitnud mõlemad viimased kaks aktsiaturu krahhi. 2001. aasta Dot Comi kokkuvarisemise ja 2008. aasta suure finantskriisi ajal saavutas rahastamine kahekohalise numbri, kuna turud kukkusid mõlema stsenaariumi korral kokku. Ekspert ütleb, et kuigi see on ebatõenäoline, peavad investorid siiski selleks äärmuslikuks olukorraks valmis olema ja toob välja mõned varad, mis võivad selle halvima stsenaariumi eest kaitsta:

Selleks on väga lihtne valmistuda. Fikseeritud tarnevarad, inflatsioonimaandamine nagu kinnisvara. Minu arvates on kuld päris huvitav, sest negatiivse reaalkursiga maailmas on 0% tootlus kuld päris huvitav vara. Ja loomulikult, nagu me mainisime, on krüptovaluutadel tugev positiivne tootlus ja need võivad esindada allutatud investeeringuid. Sest miljardite neid kasutavate inimeste võrguefektist loodud väärtus võib väärtust tõsta 10, 100 või isegi 1000 korda.

Juhtiv altcoin Ethereum võib eksperdi sõnul Bitcoini kukutada

Roy Niederhoffer märgib, et krüptovaluutade osas muudavad Layer-2 protokollid, nagu Lightning Network, Bitcoini makseviisina paremini kasutatavaks:

Lightning Network kujutab endast lahendust, mida saate sõna otseses mõttes teha miljondiksekunditega (tehinguaegade aeglustamiseks) ja see on muutlik. Ja nagu praegu, selle asemel, et maksta Bitcoini tehingu eest paar dollarit, räägite mõnest protsendist sendist.

Kuldne

Eksperdi sõnul ei muuda Blockchaini uuendused nagu Lightning Network mitte ainult Bitcoiniga tehingute tegemist lihtsamaks ja odavamaks, vaid avavad ka Bitcoini globaalse haarde ning maksimeerivad selle potentsiaali valuutana. Roy Niederhoffer selgitab:

Nüüd avate mikromaksed inimestele riikides, kus puudub juurdepääs pangandusele, riigisisesele ülekannetele ega investeeringutele. Järsku saate kauplemiseks ja investeerimiseks kasutada erinevaid väikeseid summasid ning see avab panganduse sõna otseses mõttes miljarditele inimestele. See loob inimestele suhteliselt stabiilse investeerimiskeskkonna kõikjal ja ka tugevalt reguleeritud valuutadega.

Roy Niederhoffer lisab, et miljardite inimeste jaoks, kellel on Bitcoini kaudu juurdepääs pangandusele, kaalub avalik huvi tunduvalt üles energiatarbimisest tulenevad kulud. Kui Bitcoin tõuseb 100 000 dollarini, võib eksperdi sõnul Ethereum jõuda 10 000 dollarini ja “kukkuda”, stsenaarium, kus Ethereumi turukapital ületab Bitcoini oma.

Kuldne

Eksperdi kommentaarid põhinevad sellel, et Ethereum valmistub sel aastal sisenema oma ajaloo ühte olulisematesse uuendustesse. Üleminekul nimega “The Merge” lülitub Ethereum Proof of Work (PoW) mudelilt üle Proof of Stake (PoS) mudelile, vähendades seega oma energiatarbimist 99,5%. Roy Niederhoffer ütleb, et lisaks kahele suurimale krüptovaluutale, Bitcoinile ja Ethereumile, oleks investoritel hea osta järgmise kümne suurima krüptovaluuta indeks, selle asemel et valida üksikuid münte.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*