Investorid müüvad seda DeFi Altcoini projekti: siin on põhjus!

35
ads

OlympusDAO OHM-märk likvideeritakse kasumit nõudvalt. Niche DeFi altcoini projekt OlympusDAO jätkas esmaspäeva varahommikul langustrendi pärast mitmeid kasumi võtmist ja järkjärgulisi likvideerimisi. Üksikasjad Kriptokoin.com‘annab.

4 Altcoini ja ennustust, mida te ei tohiks unustada!

Seda Defi altcoini müüakse

OlympusDAO detsentraliseeritud reservvaluuta OHM langes täna hommikul 30,4%. CoinGecko andmete kohaselt kaubeldi selle niši krüptomärgi kirjutamise ajal umbes 120 dollariga. Alates uusaastapäevast on mündi hind krüptoturgude üldise langustrendi tõttu 2022. aastani langenud kokku 65%. Token on langenud enam kui 90% alates oma kõigi aegade kõrgeimast 1415 dollarist 2021. aasta aprillis. Alates selle loomisest eelmisel aastal on OHM-i token krüptokogukonnas laineid löönud. See huvi oli peamiselt tingitud platvormi panustavatest hüvedest, aga ka OlympusDAO ainulaadsest disainist, mida paljud on nimetanud “ponzinoomiliseks”. Aasias asuva krüptokorrespondendi Colin Wu sõnul pakkusid need panusepreemiad kasutajatele vahetult enne viimast langust kuni 190 000%. Nüüd on kasu 3720%.

Need 4 Altcoini sobivad ideaalselt turule sisenemiseks!

Väidetavalt oli tänase kokkuvarisemise üks peamisi põhjuseid Twitteris mõjukas kaupleja el sk, kes sai kasu oma olulisest OHMi positsioonist. Twitteris leviv Ethereumi tehing omistab sellele kauplejale enam kui 10,5 miljoni dollari müügi OHM-is stabiilse mündi DAI eest. Etherscani andmetel toimus tehing pühapäeval umbes kell 21.00 detsentraliseeritud börsil (DEX) SushiSwap. Lisaks sellele suurele müügile näitavad DeFi projekti Rari andmed mitmeid likvideerimisi, millest enamik on seotud OHMis finantsvõimendusega pikaajaliste tehingutega. Need likvideerimised tekitavad ka märkimisväärse müügisurve.

Analüütik: see Altcoin on karuturul!

Mis on OlympusDAO? OlympusDAO on ainulaadne krüptoeksperiment, kus märgi taga on projekti riigikassa väärtus. Kasutajad saavad osta soodushinnaga OHM-märke, mida nimetatakse võlakirjadeks, vastutasuks DAI või muude krüptovaluutade, sealhulgas pakendatud Bitcoini või likviidsuse edastamise žetoonide eest teistelt krüptobörsidelt.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply