Hea uudis nendest 7 Altcoini projektist: nad sisenevad kuulsale börsile!

Brasiilia varahaldur Hashdex käivitab DeFi ETF-i, sealhulgas altcoini projektid Uniswap (UNI), Aave (AAVE) ja Compound (COMP). Toode on plaanitud alates veebruarist noteerida Brasiilia börsil B3. Täpsemalt Kriptokoin.com jätka lugemist.

Neid altcoini projekte kajastatakse uues ETF-is

Brasiilias asuv krüptovarahaldur Hashdex käivitab pärast 12 detsentraliseeritud rahastamise (DeFi) altcoini projekti börsil kaubeldava fondi (ETF). Ettevõte teatas, et toode noteeritakse alates veebruarist Brasiilia börsil B3 ning reservorderid aktsiate ostmiseks on saadaval alates teisipäevast.

DEFI11, mis töötati välja koostöös ülemaailmse krüptoindeksi pakkujaga CF Benchmarks, kajastab CF DeFi Modified Composite Index, indeksit, mis sisaldab muu hulgas Uniswap (UNI), Aave (AAVE), Compound (COMP) ja Maker (MKR) märke.

Hashdexi andmetel pärineb 70% ETF-ist DeFi protokollidest, 15% nutikatest lepinguplatvormidest ja DeFi-protokollist, sealhulgas autentimis- ja skaleeritavuslahendustest, nagu Polygon (MATIC), Chainlink (LINK) ja The Graph (GRT). ülejäänud toetusest. Hashdexi tegevjuht Marcelo Sampaio ütles avalduses:

DeFi-sse investeerimine on sama, mis investeerimine tulevastesse fintech-ettevõtetesse. Tegemist on väga paljutõotava turuga, mis arenevate tehnoloogiate tõttu kasvab lähiaastatel hüppeliselt.

2021. aasta aprillis tõi Hashdex turule oma esimese krüpto-ETFi HASH11, millel on üle 130 000 investori Brasiiliast ja Ladina-Ameerikast ning mis on Brasiilia aktsiaturu andmetel B3-s teisel kohal. Samuti teatas Hashdex, et koordineerib Brasiilia pankade XP, Itaú BBA ja Banco Genial ETF-i pakkumist.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*