Credit Suisse’i tüütu ennustus: kulla hind võib langeda nendele tasemetele!

23
ads

Kulla hinnad jätkavad karmistumist piirkonnas, kuhu need eelmisel aastal liikusid. Kullauntsi hind kaubeldakse kirjutamise ajal 1815 dollari juures. Kui paljud inimesed loodavad 2022. aastal kogeda 2020. aastal nähtud suurt hoogu, siis suur finantsettevõte Credit Suisse näeb sel aastal langusriski. Selle põhjuseks on USA reaaltootlus ja USA dollari kursi tõus. Kriptokoin.com Edastame kuulsa ettevõtte analüütikute kommentaare…

Credit Suisse ennustab kulla hinna võimalikku odavnemist

Arvatakse, et USA reaaltootluse tõus ja dollari tugevnemine avaldavad kullale survet. Analüütikute sõnul on vaja minna alla 1759 dollari ja 1754 dollari, et sillutada teed põhihinna uuesti testimiseks. Teisest küljest toimib vahemiku alumine ots, 1691 dollari ja 1677 dollari tase, tagasitõmbamistoetusena. Selle artikli kirjutamise ajal kaupleb kulla hind 1815 dollarit untsist.

"Võib esineda negatiivseid külgi" 3 analüütikut jagasid oma ootusi kulla suhtes!

Nende peamiste hirmude leevendamiseks on vaja pausi üle $ 1877. Kuid eksperdid väidavad, et nad näevad jätkusuutlikumat liikumist, mille vahe on üle 1917 dollari. Nad arvavad, et kui see murda üle selle taseme, on potentsiaalne tagasipöördumine rekordiliselt kõrgele 2075 dollarile. Kuulsa finantsasutuse Credit Suisse analüütikud lisavad oma analüüsisse järgmised väited:

Lisaks USA 10-aastase reaaltootluse suure baasi valmimisele avaldab USA dollari tugevnemine eeldatavasti kulla hinna langussurvet ja suurendab riski tippu mitte jõuda.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply