2 analüütikut kuulutavad välja 6 Altcoini projekti, mida investeerida!

Turg on viimastel päevadel külgsuunas kaubelnud, kuid mõned altcoini projektid jätkavad tõusu. Sel põhjusel järgivad kauplejad mõningaid analüütikuid ja hoiavad nende soovitatud münte oma radaril. Kriptokoin.com nagu, me kanname üle parimad altcoinid, mida osta, jagavad 2 analüütikut…

Cheeky Crypto tõstab esile nende altcoinide potentsiaali

Esimene altcoin Cheeky Crypto nimekirjas on Cardano (ADA). Cardanot kasutavad põllumajandusettevõtted toodete jälgimiseks, samas kui teised platvormile ehitatud tooted võimaldavad koolitusteavet võltsimiskindlalt salvestada. Analüütiku sõnul on projekt tõesti tugev ja sellel on suur potentsiaal lähitulevikus plahvatuslikult kasvada. Analüütik arvab, et tõusuteel tõuseb ka dAppide loomise hõlbustamisele keskendunud Harmony (ONE). Analüütik nendib, et projekt on praegu langustrendis ja ootab tõusutendentsi tulevikus.

Kolmas altcoin, mida analüütik mainis, oli Polygon (MATIC). Ethereumi skaleerimiseks ja infrastruktuuri arendamiseks loodud Cheeky Crypto for Polygon ütleb, et hind on praegu langemas, kuid tulevikus võib oodata kõrgemat hinda. Neljandaks räägib analüütik lähiprotokollist. Kuigi NEAR on praegu languses, on analüütiku sõnul väga tulus projekt, kui eeldada vastupidist.

Altcoin Sherpa ennustab Phantomis ja Solanas purunemisi

Populaarne krüptoanalüütik ja -kaupleja Altcoin Sherpa ennustab Phantomi (FTM) tugevat läbimurret ja ütleb, et ka Solana (SOL) on valmis ralliks. Ta nendib, et Phantom on teel uuele kõigi aegade kõrgeimale tasemele ja võib näha peamist takistust üle 3,00 dollari. Ta arvab, et 3,50 dollarit on järgmine. Teisest küljest ütleb ta, et SOL on pärast märkimisväärset toetustaset valmis ralli sütitama. ONE’i ka kommenteerinud analüütiku sõnul on Harmony kõigi aegade kõrgeima tasemeni tõusmisest ühe vastupanu kaugusel.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*