Vaadake, mida Bitcoini vaalad teevad!

24
ads

Ketisisesed analüüsid näitavad, et üksikostmine kiireneb, kuna vaalade pakkumine väheneb. Selles artiklis uurime Bitcoini vaalade käitumist Deep Dive’i viimase aruande andmetega.

Üksikud investeeringud ostavad rohkem Bitcoini

Krüptorahakotte saab klassifitseerida nendes sisalduva Bitcoini koguse järgi. Kriptokoin.com Meie tsiteeritud Deep Dive’i aruandes on rahakotid alla 10 BTC kaasatud individuaalsesse kategooriasse, rahakotid, mille väärtus on üle 10 BTC ja alla 10 000 BTC, kuuluvad vaalade kategooriasse. Aruandes uuritakse ka 30-päevast protsendimuutust nende rühmade vahel, et mõista BTC lisamise või müügi määra. Allolev diagramm näitab perioode, mil mõlema rühma pakkumine suureneb, väheneb või liigub vastupidises suunas.

Praegu on viimase kahe kuu jooksul jaemüügis olnud tugev tõusutrend, kuna vaalade pakkumine väheneb. Parim märk (helesinine) on näha, et mõlemad grupid ostavad BTC-d, mis näitab suuremat nõudlust. Tavaliselt on viimase aasta jooksul olnud perioode, mil pikaajalised üksikinvestorid ostsid Bitcoini, samal ajal kui vaalad müüvad. Kuigi ringleva pakkumise osakaal on väiksem, on viimastel aastatel toimunud üksikinvestori üks tugevamaid akumulatsiooniprotsesse alla 0,1 BTC. Individuaalsed investorid kipuvad alati kogunema ilma pikema jaotusperioodita. Selle tulemusena jätkavad üksikinvestorid Deep Dive’i ja Glassnode’i andmete kohaselt oma Bitcoini säästmist. Viimane periood, mil see näitas oma kahes kontsernis suurt nõudlust, oli 2021. aasta esimestel kuudel. Praegusel tasemel domineerivad üksikisikud.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply