Siin on 4 Altcoini ja ennustust, mida te ei tohiks sellel nädalal vahele jätta!

Vaatame altcoini projektide, nagu NEAR, ATOM, FTM ja FTT, lühiajalisi eesmärke, mida saab sel nädalal tähelepanelikult jälgida, ja kriitilisi tugitasemeid, et kaitsta võimalikke langusi.

Institutsionaalsed investorid jätkavad oma Bitcoini säästmist

Bitcoin (BTC) on oma languse peatanud ja üritab teatud altcoinidega taastuda. Mõned kauplejad kardavad Bitcoini tohutut müüki, kuid Capriole’i ​​tegevjuht Charles Edwards ütles, et Bitcoini kõige hullemad krahhid olid “kaevurite kapitulatsiooni tõttu (detsember 2018 ja märts 2020), kus BTC tootmiskulud langesid allapoole”. Bitcoini praegune tootmiskulu oli aga 34 000 dollarit, mis jääb hinnale kõvasti alla.

Märgiks, et institutsionaalsed investorid jätkavad krüptoturul tõusu ka pärast hiljutist langust, on Cathie Woodi Ark Invest omandanud 6,93 miljonit erasektori väljaostuettevõtte aktsiat, mis ühineb USD Coini (USDC) peamise operaatori Circle’iga. Veel üks märk turu küpsemisest on see, et NFT-d ei reageeri korrektsioonile negatiivselt. DappRadari hiljutises aruandes öeldi, et 2022. aasta esimese kümne päevaga teenis NFT kauplemine 11,90 miljardit dollarit võrreldes 10,7 miljardi dollariga 2021. aasta kolmandas kvartalis. Niisiis, kas Bitcoin võib jätkata taastumist ja lükata teatud altcoini projekte kõrgemale? Hinnangute jaoks Kriptokoin.com Jätkame Rakesh Upadhyay tehnilise analüüsiga, mille analüüsi me jagasime.

Bitcoini (BTC) analüüsi tehnik

Pullidel on viimastel päevadel olnud raskusi Bitcoini 20-päevase EMA (44 415 dollari) taseme tõstmisega, kuid väike positiivne uudis on see, et ostjad ei loobu piirkonna kaitsmisest. See näitab, et pullid ostavad igal väiksemal langusel.

4 Altcoini ja ennustust, mida te ei tohiks unustada!

Kui ostjad suruvad ja hoiavad hinda üle 20-päevase EMA, annab see märku võimalikust trendi muutusest. BTC/USDT paar võiks seejärel jõuda 50-päevase SMA-ni (47 987 dollarit), kus karud võivad taas tugeva vastupanu tekitada. Selle takistuse paus ja sulgemine võib avada tee ralliks 52 088 dollarini. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind ei suuda ületada 20-päevase EMA piiri, näitab see, et sentiment jääb negatiivseks ja müüb rallidel. Seejärel püüavad karud suruda hinda alla kriitilise toe, 39 600 dollarit. Kui need on edukad, võib langustrend pikeneda.

4 Altcoini ja ennustust, mida te ei tohiks unustada!

Tehnilise poole pealt on liikuvad keskmised lamenenud ja RSI on veidi üle 4-tunnise graafiku keskpunkti. See viitab lühiajalisele vahemikule piiratud tegevusele. Analüütiku hinnangul võib Bitcoin jääda 39 600 ja 45 456 dollari vahele. Paus ja sulgemine üle $45 456 võib muuta eelise pullide kasuks ja anda märku võimalikust ralli algusest $52 088 peale. Teise võimalusena annab paus ja sulgemine alla $39 600 märku langustrendi taastumisest.

Altcoin NEAR jätkab tõusutrendi

NEAR Protocol (NEAR) jätkab tugevat tõusutendentsi. Hind tõusis 11. jaanuaril kõrgemale eelmisest ATH tasemest, 17,95 dollarist, andes märku ülespoole liikumise taastamisest. Karud surusid hinna 12. jaanuaril alla 17,95 dollari, kuid pullid ostsid kukkumise ära ja saavutasid 13. jaanuaril taseme tagasi.

4 Altcoini ja ennustust, mida te ei tohiks unustada!

Tehnilise poole pealt mõlemad MA-d tõusevad ja RSI on positiivses tsoonis, mis näitab, et väikseima takistuse tee on tõusuteel. Kui härjad ei lase hinnal langeda alla 17,95 dollari läbimurdetaseme, arvab ta, et hind võib langeda tagasi 13 dollarile:

NEAR/USDT paar võib tõusta 25,44 dollarini. Teise võimalusena, kui karud langevad hinna alla 17,95 dollari, võib paar langeda 20-päevasele EMA-le (16,42 dollarit). Sellelt tasemelt hüppamine võib hoida tõusutrendi stabiilsena, kuid paus ja sulgumine allapoole näitab, et investorid kiirustavad väljuma. Hiljem võib paar langeda 13 dollarile.

4 Altcoini ja ennustust, mida te ei tohiks unustada!

4-tunnine diagramm näitab hinna hoidmise toetust 20-päevases EMA-s. Kasvavad liikuvad keskmised ja RSI positiivses tsoonis näitavad, et lühiajaline trend on ostjaid toetamas. Kui pullid tõstavad hinna üle 20,59 dollari, võib tõusutrend alata. Seejärel võis paar jõuda 22 dollarini ja seejärel 25 dollarini. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind langeb alla 20-päevase EMA, näitab see, et lühiajalised kauplejad võtavad kasumit. Seejärel võib paar langeda 50-päevasele SMA-le. Paus ja sulgemine allpool seda toetust näitavad sügavama korrektsiooni algust.

Kosmose (ATOM) tehnika analüüs

Altcoini projekt Cosmos (ATOM) üritab luua ümberpööratud pea ja õlgade mustrit, mis lõppeb läbimurdega ja sulgub üle peatakistuse hinnaga 44,80 dollarit.

Kasvavad liikuvad keskmised ja RSI üleostetud tsoonis viitavad vähima vastupanu teed tõusule. Sulgemine üle 44,80 dollari võib avada uksed ralliks 50 dollari tasemel psühholoogilisele tasemele ja seejärel 69,42 dollari suuruse sihtmärgi poole. Teise võimalusena, kui hind laguneb õhutakistusest, võib ATOM/USDT paar langeda 20-päevasele EMA-le (36 dollarit). See on härgade jaoks võtmetase, mida kaitsta. Kui hind sellelt tasemelt tagasi põrkab, püüavad härjad paari uuesti õhutakistusest kõrgemale suruda ja tõusutrendi jätkata. Paus ja sulgemine alla 20-päevase EMA on esimene märk sellest, et ülespoole liikumine võib jõudu kaotada. Analüütik ennustab, et karud võivad hiljem hinna 32,90 dollarile tõsta.

4-tunni graafik näitab, et hind on väljunud sümmeetrilisest kolmnurga mustrist ja ebakindlus on lahenenud ostjate kasuks. Karud võivad püüda kaitsta ülaosa vastupanu 44,80 dollariga, kuid kui nad ebaõnnestuvad, võib paar koguneda moodustamise sihtmärgini 51,19 dollariga. Teise võimalusena võib paar langeda 20-päevase EMA tasemeni, kui karud suudavad edukalt kaitsta vastupanu 44,80 dollariga. Kui hind sellest toetusest tagasi põrkab, proovivad pullid taas üldisest tõkkest läbi murda. See positiivne vaade lükatakse vaheajal tagasi ja suletakse alla 50-päevase SMA.

Altcoin Phantom (FTM) ületab TVL-is 10 miljardit dollarit

Phantom (FTM) on tugevas tõusutrendis. Viimaste päevade hinnamuutused on loonud tagurpidi pea-õlakujulise mustri, mis lõpeb pausiga ja suletakse üle 3,17 $.

Teisest küljest võivad karud proovida rallit peatada 3,48 dollari juures. Kui aga pullid viivad hinna sellest tasemest kõrgemale, võib alata tõusutrendi järgmine jalg. Selle stsenaariumi korral võib tõusmine kõigepealt jõuda 4 dollarini ja seejärel jätkata teekonda mustri sihtmärgi suunas 5,11 dollariga. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind langeb takistustasemelt, üritavad karud tõmmata FTM/USDT paari 20-päevasele EMA-le (2,62 dollarit). Kui hind tõuseb sellest tasemest kõrgemale, näitab see, et sentiment on positiivne ja kauplejad ostavad langusi. Kuid paus ja sulgemine allpool seda toetust annavad märku sügavama korrektsiooni algusest 50-päevasel SMA-l (2,07 dollarit).

Karud püüdsid tõusu 3,17 dollaril peatada, kuid pullidel olid teised plaanid. Nad ostsid languse 20-päevasele EMA-le ja tõstsid hinna üldisest barjäärist kõrgemale. Kui pullid hoiavad hinda üle läbimurdetaseme, annab see märku tõusutrendi taastumisest. Teisest küljest, kui karud tõmbavad hinna alla 3,17 dollari, võib paar langeda 20-päevasele EMA-le. See on oluline tase, mida tuleb jälgida, sest paus ja sellest allapoole jäämine võib viidata sellele, et praegune väljamurre võib olla härjalõks. Seejärel võib paar langeda 2,80 dollarile ja seejärel 50-päevasele SMA-le.

FTX Token (FTT) tehniline analüüs

Nimekirja viimane altcoini projekt FTX Token (FTT) on viimastel nädalatel olnud tugevas korrektsioonifaasis. Pullid lükkasid hinna 14. jaanuaril langusjoonest kõrgemale, andes märku võimalikust trendi muutusest.

Liikuvad keskmised on tõusva tõusu äärel ja RSI on pärast positiivse lahknemist tõusnud üle 64. See näitab, et pullid üritavad tagasi põrgata. Kui hind jääb langusjoonest kõrgemale, võib FTT/USDT paar tõusta 53,50 dollarini. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind langeb praeguselt tasemelt ja langeb alla libiseva keskmise, viitab läbimurre härjalõksule. See võib tõsta hinna 33,76 dollarile. Paus ja sulgemine allpool seda toetust võib avada uksed võimalikuks languseks 24 dollarile.

4 tunni graafik näitab langeva kiilumoodustise teket. Ostjad tõstsid hinna sellest mustrist kõrgemale ja purustasid horisontaaltakistuse 45,07 dollaril. Mõlemad libisevad keskmised tõusevad ja RSI on üleostetud tsoonis, mis näitab, et pullid on võitnud. Kui härjad hoiavad hinda üle 45,07 dollari, võib paar alustada liikumist psühholoogilise vastupanu suunas 50 dollarilt. See positiivne arvamus muutub kehtetuks, kui hind langeb ja uuesti kiilu satub. Selline samm viitaks nõudluse vähenemisele kõrgemal tasemel.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*