Neil tasemetel enne kullamärtsi!

26
ads

Teadlane ja autor Haluk Özdil, kes oli ennustanud õigesti 650 liiri, 800 liiri, 1000 liiri grammi kullahinna taset ja turu langust, tõusis oma uute ennustustega esiplaanile. Strateeg juhtis oma prognoosis tähelepanu 20. jaanuari kuupäevale. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Haluk Özdili kõrged ennustused untsi ja grammi kulla kohta

Kuna grammi kulla hind avas nädala 789 liiri juures, oli üks kulla hinda kommenteerijatest strateeg ja teadlane Haluk Özdil. Oma viimases avalduses pöördus Özdil nende poole, kes investeerisid 2021. aasta viimastel nädalatel kulla tõusu tulemusel üle 1000 liiri. Özdil ütles, et tema arvates ei pruugi kulla hind märtsini oodata ja võib tõusta varem. Need kommentaarid rõõmustasid neid, kes investeerisid kõrgel tasemel.

"See läheb hullemaks" Kuulsad nimed jagasid oma kuldseid ootusi!

Özdil juhtis tähelepanu 20. jaanuari kuupäevale. 20. jaanuar on kuupäev, mida siseturud pikisilmi ootavad, sest sel kuupäeval tehakse teatavaks Türgi Vabariigi Keskpanga rahapoliitika komitee intressiotsused. Özdili sõnul jääb keskpank sel kuupäeval “tõenäoliselt stabiilseks”. Rääkides oma ennustusest, et kuld ületab märtsi paiku 1000 liiri piiri, arvab ekspert, et hind seda kuupäeva enam ei oota. Özdili sõnul ületab väärismetall õige pea 800 liiri piiri. Sel põhjusel on tema sõnul varsti näha tasemeid, mis leevendavad neid, kes ostavad kulda 1000 liiri eest.

Lõpuks juhib kulla untsi hind märtsis või aprillis tähelepanu 2000 dollarile. Ta ütleb, et sellele järgneb USA-s jätkuv inflatsiooni tõus seoses põllumajanduse ja toidukriisiga. Samuti ütleb ekspert, et “kulla kuldaeg on kindlasti alanud”.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply