Mida oodata kullalt järgmises intressitsüklis?

Turuanalüütiku Jordan Roy-Byrne’i sõnul näitab ajalugu, et olenemata käimasolevast režiimist (inflatsioon, deinflatsioon või kiirenev inflatsioon) saavutab kulla hind sageli Föderaalreservi intressitõusutsükli alguses põhja. Analüütiku enda sõnul intressitõusutsükli mõjud kullaturule Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

“Kulla jõudluse määrab esilekerkiv režiim”

Arvestades viimase 50 aasta viit kõige olulisemat põhja (1971, 1976, 1985, 1999, 2016), näeme, et kõik peale ühe langevad kokku uue intressitõusutsükli algusega. Ajalooliselt on kuld lühiajaliste intressimäärade tõustes kippunud hästi (erineval määral) tootma. Kuid erinevalt 1970. ja 1980. aastatest on hiljutine intressikärbete algatamine olnud kulla peamiseks katalüsaatoriks.

See, kuidas kuld pärast esimest rallit toimib, oleneb tekkiva režiimi tüübist.

Alloleval diagrammil näitan kulla tootlust pärast kolme viimase intressitõusu tsükli algust. „Keskmine 2” eeldab, et 2015.–2018. aasta tsükli algus on 2015. aasta detsembri asemel 2016. aasta detsember. Enamiku stsenaariumide korral toimub esimese 12 kuu jooksul tagasilöök, millele järgneb korrektsioon.

Kuld jätkab tõusu, kui on tõusev inflatsioon (nagu 1970. aastatel) või inflatsiooniootused (nagu 2005. aastal). Kui aga kumbagi ei juhtu ja Föderaalreserv ei suuda marssi jätkata, ei alusta kuld järgmist etappi kõrgemal enne, kui Fed teeb oma viimase tõusu.

Kuldne

Millist teed kulgeb kuld intressitõusutsükli ajal?

Kui saame rohkem fiskaalstiimuleid, võib see asetada kulla selle teele, et kuld intressitõusutsükli ajal tõuseb, nagu see juhtus 1970ndatel või 2000ndate keskel. Turg ei eelda mingeid fiskaalstiimuleid ja hindab Föderaalreservi 2023. aastal umbes 1,50% tasemel.

Kui Fed peaks varem lõpetama, peatama tõusud või lõpetama selle üldse, tähendaks see kullale rohkem pulliturge.

Igal juhul on hädaabivaade sisse lülitatud. Kuigi on oht, et kuld võib langeda, võib see saavutada märkimisväärse põhja märtsis või aprillis, kui Fed võib tõsta oma esimest intressimäära. Peaksite siiski seadma end võimaluse ära kasutada ja veenduma, et ostate õiged ettevõtted. Ma kahtlustan, et märts ja aprill on aeg tulevaste 5 ja 10 edasimüüjate ostmiseks.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*