Kuulus tegevjuht jagas oma prognoose 4 Altcoini kohta: imeline!

44
ads

Krüptovaluutahoiustele kõrgeid intressimäärasid pakkuva krüptoettevõtte BlockFi tegevjuht Zac Prince jagab oma radaril 2022. aastal kolme peamist trendi ning oma perspektiivi Bitcoini, Ethereumi ja veel 3 altcoini projekti kohta. meie ka Kriptokoin.com Oleme selle oma lugejatele ette valmistanud.

Kuulsa tegevjuhi vaade krüptoturule ja altcoini projektidele on tema arvates suurepärane

Zac Prince, 10 miljardi dollari suuruse vara haldava BlockFi tegevjuht ja kaasasutaja, jagas hiljuti oma 2022. aasta krüptoväljavaadet kõigest alates žetoonidest kuni NFT-ni, metaversumi ja regulatsioonini.

Kuna turg on punases meres, valmistuvad paljud järjekordseks mitmeaastaseks krüptotalveks. Kuidas mõistate praegust turukeskkonda?

Krüptoturud ei ole nõrganärvilistele. Jah, see võib olla muutlik, eriti kui jälgite turge 24/7. Kui suumite välja ja vaatate aasta-aastast toimivust, näete, et ainuüksi Bitcoin on 2020. aasta lõpust 2021. aasta lõpuni kasvanud umbes 60%. See on sarnane teiste suuremate altcoini projektidega, nagu Ethereum ja Solana.

Minu filosoofia on lihtne: tee kodutööd ja mõtle pikaajaliselt.

Altcoin

Nii nagu avalikele turgudele investeerimist kaaludes, uurite alati enne otsuse tegemist ettevõtte kohta teavet. Sama peaksid tegema krüptoinvestorid. Uurige krüptovarasid, millesse olete huvitatud investeerimisest, ja veenduge, et usute nende plokiahelate põhiväärtustesse, et aja jooksul edu saavutada. Kui mõelda pikas perspektiivis, siis enamik inimesi ei ole kauplejad, seega soovitan üldiselt inimestel osta asju, mida nad saaksid vähemalt paar aastat mugavalt kaasas kanda.

Milline on teie turu väljavaade järgmiseks aastaks? Kas on BTC ja ETH hinnaennustusi? Millised on teie radaril 2022. aasta jaoks väga usaldusväärsed märgid?

Olen 2022. aasta krüptoturgude suhtes optimistlik. Eraldi ja ettevõtete vastuvõtmisel on tööstuses palju hoogu. See suurendab kapitaliturgude tohutut kasvu, seal on silmapaistvad meeskonnad, kes loovad ökosüsteemile tuge ja väärtuslikke tooteid. Digitaalsed varad on viimase kümnendi ühed kõige paremini toimivad varad ja nende kasutuselevõtu määr tavatarbijate seas on juba astronoomiline.

Mis puudutab minu radari 2022. aasta konkreetseid krüptovarasid, siis ennustan, et sellised sinised kiibid nagu Bitcoin ja Ethereum toimivad traditsiooniliste varaklassidega võrreldes jätkuvalt uskumatult hästi. Samuti eeldan, et suundumus, mida oleme näinud, jätkub suurepärase jõudlusega Ethereumi paremate, kiiremate ja odavamate alternatiivide puhul. Sellega seoses on Solana (SOL), Terra (LUNA) ja Avalanche AVAX altcoini projektid, mida vaadata.

Kuidas näete seda Facebooki juhitud metaverssi plahvatust? Kuidas on lood digitaalsete maatükkidega, mida müüakse miljonite dollarite eest?

Metaversumiruumis toimub nii palju uuendusi ja põnevust ning see on eriti põnev aeg loojatele ja uuendajatele.

Ainult aeg näitab, mis on lihtsalt hüpe ja mis viib lapsendamise jätkumiseni ja muutub meie igapäevaelu osaks.

Altcoin

Näiteks NFT-d on praegu äärmiselt populaarsed, kuna uutesse ettevõtmistesse ja idufirmadesse suunatakse palju investeeringuid. Töötasin hiljuti ingelinvestorina A-seeria rahastamisvoorus NFT laenuplatvormis Arcade. Teatud NFT-de taga on palju väärtust ja ma usun, et investoritel peaks olema BlockFi kaudu juurdepääs NFT-ga tagatud laenudele, näiteks krüptoga tagatud laenudele.

Millele peaksid teie arvates sektori reguleerimisel keskenduma seadusandjad ja poliitikakujundajad?

Põhirõhk peaks olema selgusel. BlockFi on krüptotööstuse reguleerimise tulihingeline toetaja. Regulatiivse selgusega näeme krüptotehnoloogia uuenduste ja kasutuselevõtu plahvatuslikku kasvu, millest saavad kasu kõik investorid ja mis jätkab USA-l innovatsiooni- ja finantsturgude liidripositsiooni.

Millised on teie radaril 2022. aasta peamised krüptoga seotud teemad ja sündmused?

Regulatiivne selgus on krüptoruumi kasvu ja innovatsiooni jaoks hädavajalik. BlockFi teeb aktiivselt koostööd USA regulaatoritega nii osariigi kui ka föderaaltasandil, et teavitada neid krüptovaluutaturgudest ja võimalikest reguleerimisjuhistest.

Kui regulatiivne selgus on saavutatud, ootan nii üksikinvestorite kui ka institutsionaalsete investorite tohutut tõusu selles ruumis.

Altcoin

Uued kliendid otsivad ressursse ja tööriistu, et esmakordselt krüpto osta, müüa ja kaubelda. Kogenumad kliendid otsivad platvormi, mis aitab neil oma praeguste ja tulevaste krüptoinvesteeringutega rohkem ära teha. BlockFi-l on hea positsioon, et rahuldada kõiki oma krüptovarade vajadusi, eriti neid, kes soovivad oma krüptoga rohkem ära teha, nagu aktiivne kauplemine, turvalised krüptoga tagatud laenud, krediitkaardiostude eest krüptotasude teenimine ja loodetavasti ETF-idesse investeerimine. Sõltuvalt regulatiivsest selgusest võime näha USA ETF-i rindel edasist laienemist.

Lõpuks ennustan, et näeme rohkem arenguid krüptomaksete valdkonnas. Oleme juba näinud palju entusiasmi BlockFi Crypto Rewards Visa Signature krediitkaardi vastu alates selle käivitamisest 2021. aasta juulis. Üha enam tarbijaid ei soovi mitte ainult siseneda krüptoökosüsteemi, vaid soovivad ka rohkem ära teha, et oma eeliseid ja osalust suurendada.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply