Kuldsed ja metaverssed eksperdi nõuanded: hankige need!

29
ads

Istanbuli Aydıni ülikooli õppejõud Ramazan Kurtoğlu kerkis oma uute kommentaaridega turule. Kurtoğlu nendib, et inimesed ei tohiks kunagi oma maad müüa. Ta annab nõu ka kulla osas. Siiski väidab ta, et mõnda asja, nagu metaversum, ei tohiks kunagi investeerida. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Negatiivne krüptoraha ja metaverssed kommentaarid eksperdilt: Ärgem loobugem kullast ja mullast

Istanbuli Aydıni ülikooli õppejõud Ramazan Kurtoğlu edastas oma uued seisukohad turu ja investeerimisinstrumentide kohta. Vahepeal puudutas ta ka metaversumi ruumi, mis sai hoo sisse, kui Facebook 2021. aasta lõpus Meta ümber nimetas. Kurtoğlu soovitab metaverssist eemale hoida, märkides samas, et inimesed peaksid investeerima oma raha kulda ja maasse.

Ankara siseneb Metaverse turule!

Kurtoğlu juhib tähelepanu sellele, et rikkad inimesed, nagu Mark Zuckerberg, Bill Gates ja Jeff Bezos, ostavad Hawaiilt maad ja maad, öeldes: “Nad kakavad metaverssile inimestele.” Sel põhjusel ütles ta kodanikele: „Kui teil on võimalus, ostke kulda ja maad ning ärge müüge neid ega oma maad. Ärge müüge põllumaid, sest need on kasutud,” ütleb ta. Teisalt, viidates, et osariigid on kasutusele võtnud ettevaatusabinõud, märkis Kurtoğlu, et ühtegi krüptovaluutasse ei tohiks raha investeerida, ja ütleb: “Ma olen kindel inimene, ärgem loobugem mullast ja kullast.”

Metaverse on üsna uus mõiste ja enamikul inimestel pole selle määratluse osas selget üksmeelt. Samuti ajab see paljusid segadusse, sest pole käegakatsutav. Kui Kurtoğlu ja mõned nimed on selle valdkonna suhtes negatiivsed, viitavad teised eksperdid, et metaversum on tulevik.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply