Investeerimisnõuanded kulla, Altcoini ja Bitcoini jaoks fondihaldurilt!

Investeerimisnõustamisfirma asutaja ütleb, et järgige 4-etapilist “iga ilmaga” investeerimisstrateegiat, et saada 2022. aastal aktsiate, krüpto-, fikseeritud tulu ja kaupade osas suur tulu. Morgan Creek Capitali asutaja Mark Yusko jagab oma neljaosalist investeerimisstrateegiat. Portfelli hajutamine on üldiselt aktsepteeritud investeerimisvõti, eriti keerulistel aastatel. Tema soovitused, kuidas käsitleda investeeringuid aktsiatesse, krüptoraha, fikseeritud tulu ja kulda Kriptokoin.com uurime allpool.

Nõuanded kulla-, krüpto- ja muude investeeringute tegemiseks

Mark Yusko, Põhja-Carolinas asuva investeerimisnõustamisfirma Morgan Creek Capital asutaja, nõustub kahe üldtunnustatud investeerimispõhimõttega: säilitada pikaajaline horisont ja mitmekesistada. Kuid nende seisukohad selle kohta, kuidas seda teha, erinevad. Yusko iga ilmaga portfellis on ruumi ülikõrge riskiga Hiina tehnoloogiaaktsiatele ja kaljukindlatele torujuhtmeettevõtetele 2022. aasta tormilisteks aastaaegadeks. Ruumi on ka nii kullale kui digikullale.

Mida oodata kullalt järgmises intressitsüklis?

“Inimesed peaksid tõesti mõtlema portfellidele, millel on aastane ja mitmeaastane väljavaade, mitte käimasoleva päevakauplemisega,” ütles Yusko intervjuus. Tema sõnul poleks 2022. aasta iga-aastane tulevikuvisioon täielik ilma ettekujutuseta sellest, kuidas Föderaalreserv 40 aasta tipptasemele läheneva inflatsiooniga toime tuleb. Yusko ütles ka, et see, kas USA keskpank saab leevendada oma pandeemiaaegseid situatsioonipoliitikaid, hoides hinnatõusu kontrolli all ja pakkudes investoritele rõõmu, on selle aasta võtmelugu, mida jälgida. Yusko selle teema kohta ütleb järgmist:

Oleme tõepoolest maailma keskpankade likviidsuse tagamise ajaloolise perioodi lõpus. Kogu maailm on likviidsust täis. Ja see on mõjutanud kõigi varade hindamist, alates aktsiatest kuni fikseeritud tulu, valuutade, kaupade, koduhindade, kogumisobjektide ja krüptovaluutadeni. Kõik oli selles metsikus keskkonnas.

Siin on 20 Altcoini, mis pühapäeval söövad ja viskavad maha!

Selle keerulise keskkonna lihtsustamiseks kirjeldas Yusko 2022. aasta väljavaadet fikseeritud tulu, valuutade, krüptovaluutade ja kaupade osas ning konkreetseid samme, mida investorid saavad mitmekesistamise saavutamiseks astuda.

Aktsiad. Aastaid oli laiapõhjalisse aktsiaindeksisse investeerimine peaaegu lollikindel strateegia. Yusko sõnul muudab Föderaalreservi otsus loobuda oma kuulsast kiirendist ja ohjeldada kerge rahapoliitikat selle dünaamika minevikku. On aeg olla aktsiate suhtes valiv. “Usume, et USA aktsiad, eriti FANGMANi aktsiad, on ülehinnatud. Seetõttu arvame, et kiiresti kasvavad nimed võitlevad riskivabas keskkonnas, likviidsust tarbivas keskkonnas.

Need Altcoini turud loobuvad signaalidest!

Energiaaktsiad on tulemas fenomenaalselt (2021. aastal on tööstusharu tõus 53%), kuid Yusko näeb tööstusele rohkem kasu, kuna naftahinnad stabiliseeruvad tänu pidevalt taastuvale nõudlusele. Ta ütles, et tema lemmiknimi turul on Diamondback Energy (FANG). Kuid Yusko arvates on tööstuse suured tegijad, sealhulgas Alibaba, Tencent ja JD.com, väärtusmängud, mitte väärtuslõksud. Tähelepanu on garanteeritud, kuid väljak on võimalusi täis.

Püsitulu. Kõrge inflatsiooni režiimis, kus intressimäärad tõusevad, ütles Yusko, et USA riigikassad langevad soosingust välja. “Tõenäoliselt ei omaks ma tavalisi võlakirju, sest olin mures intressimäärade tõusu pärast. Nii et mul oleks võlakirjade asendajaid,” ütles ta. Alternatiiv investeerimisjärgu võlakirjadele on Alerian MLP ETF (AMLP), mis omab emaettevõtteid usaldusühinguid (avalik-õiguslikud üksused, mida maksustatakse pigem ühingute kui ettevõtetena). Nimed börsil kaubeldavas fondis pärinevad eelkõige energiasektorist.

Need 14 Altcoini: need tõusevad Binance'i turgudel!

Teine võimalus fikseeritud tulu leidmiseks on Barings BDC (BBDC), väliselt juhitud kinnine investeerimisühing, mida reguleeritakse äriarendusettevõttena. Yusko ütles, et sisuliselt laenab see väikeettevõtetele ja sõltub seetõttu majanduse tugevusest. “Arvame, et majanduse taastudes tuleb tuul tagant ja naaseme pärast Omicroni lainet taasavamise juurde,” ütles Yusko. ütles.

Valuutad ja krüptovaluutad

Turbulents võib tabada finantsturge 2022. aastal, kui Fed tühistab oma erakorralise rahapoliitika. Ta ei soovita omada dollarit, jeeni ega eurot, mis tema hinnangul nõrgestab. Yusko ütleb:

Stressi ajal soovite valuutasid, mis ei ole fiat-valuutad. Mul oleks hoopis krüptoraha, sest valuutade – fiat-valuutade – nõrgenedes jätkavad krüptovaluutade väärtuse tõus.

Kuulus juht kuulutas välja Altcoini korvi ja strateegiad!

Yusko eelistab kokkupuudet Grayscale’i Bitcoin Trusti (GBTC) ja Ethereum Trusti (ETHE) kaudu, mis tema sõnul pakuvad alusvaralt kuni 20% allahindlust neile, kes suudavad seedida metsikut volatiilsust, mida krüptod paratamatult kaasa toovad. Aastatasud on vastavalt 2% ja 2,5%, kuid usaldusfondid võimaldavad investoritel neid oma maaklerikontodelt osta.

Hiiglaste radaril on välja kuulutatud meemündid ja metaversi mündid!

Tarbekaubad

Mõned investorid usuvad, et Bitcoin on aastatuhandetele ja millenniumlastele, kuld aga “beebibuumidele” (sündinud 1946–1964). Yusko ütles siiski, et neil kahel üksusel pole põhjust üksteist välistada. See on kollase metalli jaoks olnud raske kümnend. Kulla hind on alates 2012. aasta jaanuarist tõusnud vaid 12,5% ja püsinud viimase aasta jooksul praktiliselt muutumatuna, vaatamata 39 aasta kõrgeimale inflatsioonile. See, mis teoreetiliselt oleks pidanud olema üks kord põlvkonnas kulla katalüsaator, ei aidanud vara liigutada. Kuid Yusko jaoks on SPDR Gold Trust (GLD) ja VanEck Gold Miners ETF (GDX) kõige ideaalsemad viisid turul hasartmängude mängimiseks. “Kulla hind langes, kuid kaevandusettevõtete suhteline hind langes veelgi,” ütles Yusko. Lisaks arvab Yusko, et Invesco DB Base Metals Fund (DBB) võiks tegutseda, kuna suur üleminek elektrisõidukitele suurendab nõudlust mitteväärismetallide, nagu liitium ja koobalt, järele.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*