Räägitakse palju, see Altcoin võib jõuda 20 parima hulka!

30
ads

Rookie, analüütik, keda Türgi krüptovaluutade kogukond laialdaselt jälgib, juhtis tähelepanu altcoini projektile. Analüütik märkis, et tema arvates võib see altcoin pääseda 20 parima hulka. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Altcoin Rookie: IOTX pääseb tõenäoliselt 20 parima hulka

Rookie, üks Türgi tuntud analüütikuid, rääkis hiljutises säutsus IoTeX-i (IOTX) kohta positiivselt. Analüütik arvab, et IOTX on mõne kuu pärast “üks enim räägitud projekte” ja “tõenäoliselt siseneb see turukapitali järgi 20 parima hulka”. Kirjutamise ajal oli IoTeX-i turuväärtus 1 053 030 560 dollarit. Altcoin Terra USD (UST), mis on praegu turukapitali järgi 20. kohal, on 10 660 117 902 dollarit. Teisisõnu, praeguses turuolukorras peab IOTX 20. kohale jõudmiseks selle turuväärtus kasvama 10 korda. IoTeX vahetab omanikku 0,11 dollari juures selle kirjutamise ajal, mis on 4,67 protsenti rohkem. Viimase seitsme päevaga on see tõusnud 6,8 ​​protsenti.

Niisiis, mis on IoTeX-i eesmärk? 2017. aastal avatud lähtekoodiga projektina turgudele sisenedes on IoTeX ehitanud detsentraliseeritud platvormi, mille eesmärk on anda masinatele avatud majandus. Platvorm; See loob avatud ökosüsteemi, kus inimesed ja masinad saavad suhelda garanteeritud usalduse, vaba tahte ja asjakohaselt kavandatud majanduslike stiimulite alusel. Ülemaailmse meeskonnaga ehitas IoTeX uuendusliku Roll-DPoS-i konsensuse abil algusest peale üles Ethereumi virtuaalmasinaga (EVM) ühilduva plokiahela ja käivitas võrgu 2019. aasta aprillis.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply