Maailma hiiglased teatasid Bitcoini ennustustest: siin on eesmärgid!

38
ads

Bitcoini (BTC) hind on viimase aasta jooksul hüppeliselt tõusnud, asetades juhtiva krüpto kogu turukapitali järgi 10 parima vara hulka. See tähendab, et Bitcoin on liiga suur, et selliste pankade nagu Goldman Sachs, JPMorgan, Bank of America, UBS ja Citigroup analüütikud seda ignoreerida. Maailma hiidpankade hinnangud ja prognoosid Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

Milline on pankade seisukoht juhtivale krüptovaluutale?

Kaks neist Wall Streeti hiiglastest seavad 815 miljardi dollari suurusele krüptovaluutale pikaajalised tõusvad hinnasihid. Zach Pandl, Goldmani globaalse FX- ja EM-strateegia kaasjuht, kavandab Bitcoini teed, et jõuda lõpuks 100 000 dollarini, samas kui JPMorgani strateeg Nikolaos Panigirtzoglou uuendab novembris panga kõrgetasemelist 146 000 dollari suurust eesmärki.

Vahepeal väidab Bank of America, et krüptovaluutade ruum on nüüd lihtsalt “liiga suur, et seda ignoreerida”, ja väidab, et see sisaldab oma 2021. aasta oktoobri aruandes digitaalseid varasid. Strateeg Alkesh Shah kommenteerib:

Krüptopõhised digitaalsed varad võivad luua täiesti uue varade klassi. Raske on ennustada, kuidas saab toimuda transformatiivne Blockchaini tehnoloogia, digitaalsed varad ja tuhanded detsentraliseeritud rakendused, mida pole veel loodud.

Bitcoin

Mõned finantsasutused säilitavad siiski Bitcoini langustrendi. Šveitsi pank UBS, mis haldab 2,6 triljoni dollari väärtuses varasid, peab krüptovaluutasid puhtalt spekulatiivseteks isegi pärast keerukamate investeerimistoodete, nagu ProSharesi Bitcoin ETF turule toomist. Panga investeerimisjuhi Mark Haefele juhitud meeskond kommenteeris:

Peame krüptovaluutade ja žetoonide otseostmist sobivaks ainult kõrge riskitaluvusega investoritele. Kuigi näeme digitaalseid varasid toetavate tehnoloogiate potentsiaali, peame krüptovaluutasid jätkuvalt spekulatiivseteks.

Hiidpankade Bitcoini hinnaennustused ja nende põhjused

Goldman Sachsi strateegid väidavad, et kui kuld jätkab turuosa võtmist “väärtusvarana”, võib Bitcoin jõuda 100 000 dollarini. See viitab ideele, et rohkem investoreid ostab Bitcoini inflatsiooni maandamiseks, kuigi analüütikud hoiatavad, et Bitcoini volatiilsus peaks märkimisväärselt vähenema, et muuta see atraktiivseks alternatiiviks. Hiljutises märkuses jagab Zach Pandl oma ennustust:

Bitcoini turuosa suureneb aja jooksul, tõenäoliselt digitaalsete varade laiema kasutuselevõtu kõrvalsaadusena ja võib-olla Bitcoini-spetsiifiliste skaleerimislahenduste tõttu. Kui Bitcoini osa väärtuse säilitamise turul tõuseb järgmise viie aasta jooksul 50%-ni, tõuseb selle hind veidi üle 100 000 dollari.

Zach Pandl nendib, et digitaalsete varade turud on palju suuremad kui Bitcoin. Kuid ta arvab, et turukapitalisatsiooni võrdlemine kullaga võib aidata määrata Bitcoini tulude parameetreid, et anda mõistlikke tulemusi.

Bitcoin

Zach Pandli hinnangul annab Bitcoini 700 miljardi dollari suurune turukapital talle 20% “väärtuste säilitamise turust”. Krüptovaluutad on pärast oma märkuse kirjutamist teinud tagasituleku, mis tähendab, et Bitcoini turukapital on nüüd veidi üle 800 miljardi dollari.

JPMorgan väidab, et investorid näevad krüptovarasid üha enam kulla digitaalse alternatiivina ja uuendab novembris oma pikaajalist hinnasihti 146 000 dollarit. Nikolaos Panigirtzoglou sõnul näib, et investorite inflatsioonimured 2021. aasta septembris/oktoobris on taastanud huvi Bitcoini kasutamise vastu inflatsiooni eesmärgil. Strateeg selgitab:

Arvestades, kui suured on rahalised investeeringud kulda, on see kulla kui alternatiivse valuuta välistamine Bitcoini jaoks pikas perspektiivis suur tõus.

Bitcoin

Kuid JPMorgani kliendid on skeptilised, et Bitcoin saavutab sel aastal kõigi aegade kõrgeima taseme. Hiljutine 47 kliendi seas läbiviidud uuring näitab, et 41% eeldab, et digitaalsete varade maht ulatub aasta lõpuks 60 000 dollarini, ja ainult 5% ennustab, et seekord ületab see 100 000 dollarit.

Teisalt näib Citigroupi analüütikud olevat investorite huvi digitaalsete varade vastu märkimisväärselt ülehinnanud, kuna 2020. aasta märkus ennustab, et Bitcoin jõuab 2021. aasta detsembriks 318 000 dollarini. Panga FX tehniline juht Tom Fitzpatrick nimetas ka Bitcoini ’21. Ta kirjeldab seda kui “sajandi kulda”.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply