Kuulsad nimed “See saab olema veelgi hullem” jagavad oma kuldseid ootusi!

Inflatsioon on kullaturu jaoks endiselt kahe teraga mõõk. Kui inflatsioon hoiab reaalintressimäärad madalal, siis tarbijahindade tõus vastab ootustele, et Föderaalreserv astub agressiivseid samme majanduse jahutamiseks.

Inflatsioon, Föderaalreserv ja kulla hind

Föderaalreserv soovib märtsis lõpetada igakuised võlakirjaostud. Turud ootavad ka esimest intressitõusu märtsis. Turud hindavad sel aastal nelja intressitõusu. Ühe viimase kulli liigutusega andis Fed märku, et võib alustada oma ülepaisutatud bilansi vähendamist enne aasta lõppu.

Esmapilgul tunduvad need väärismetallide turu jaoks üsna märkimisväärsed takistused. Kuid uue aasta alguses on kulla ja hõbeda osas endiselt palju tõusutrendi. Paljud analüütikud märgivad, et ootused, et Föderaalreserv jääb inflatsioonikõvera taha, hakkavad libisema kartusesse, et agressiivne rahapoliitika viib majanduse langusesse. Taas on Fed end karmi nurka maalinud, mis peaks analüütikute hinnangul kogu ülejäänud aasta kullahinnale hea olema.

Kriptokoin.com Nagu me teatasime, jõudis miljardär “Bond King” Jeffrey Gundlach selle nädala alguses ajakirjandustesse pärast seda, kui ta ütles, et on 2022. aastal “majanduslanguse jälgimisel”. DoubleLine’i tegevjuht märkis, et USA tarbijate kindlustunde ja tulukõvera andmed viitavad potentsiaalsele majanduskasvu aeglustumisele ja ütles: “Meil on selline majanduslangus, nagu me pole olnud viimase kahe aasta jooksul.”

Tarbijad hakkavad nägema oma ostujõu vähenemist, mis sunnib neid ostma vähem tooteid. Paljud analüütikud märgivad, et praegused tingimused võivad halveneda, enne kui need paranevad, kuna toormehinnad tõusevad aasta alguses hüppeliselt.

Merk Investmentsi juhatuse esimees ja investeerimisjuht Axel Merk ütles intervjuus, et kullal on portfelli põhilise hajutamise vahendina väga kindel positsioon, hoolimata sellest, mida Fed sel aastal teeb:

Olen väga rahul, kus kuld praegu on. Ma arvan, et kuld on leidnud siin kindla aluse.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*