Kullahinnad võivad järgmisel nädalal neid tasemeid näha!

32
ads

Kullahinna osas paistab olukord uue aasta kolmandasse nädalasse jõudes parem. Analüütikud kaaluvad võimaliku “rahapoliitika vea” tagajärgi, kuna Föderaalreserv muutub hiljutiste inflatsiooniandmete taustal üha ebatavalisemaks. Kullaturu asutajatest analüütikute kommentaarid ja prognoosid. Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

Edward Moya sõnul näevad kullahinna osas asjad päris head välja

Kuna investorid ootavad hinnasurve jätkuvat suurenemist, surub inflatsioonioht lõpuks kulla üles. Kaks peamist andmestikku, mis hoiavad turge riskivabana, on inflatsioon ja jaemüük. Inflatsioon USAs tõusis viimase 12 kuuga 7%, saavutades detsembris kõrgeima taseme alates 1982. aastast.

Seevastu jaemüük langes 1,9%, kõige enam kümne kuu jooksul. Näib, et kulla kaks peamist liikumapanevat jõudu on USA dollar ja võlakirjade tootlus. Samal ajal kui dollar taandus, andes kullale hingetõmbepausi, peatas võlakirjade tootlus nende tõusu. Edward Moya, OANDA vanem turuanalüütik, kommenteeris:

Vaadake, kui kõrged on riigikassa tootlused. Turg hindab enam kui 90% tõenäosusega, et Fed tõstab märtsis intressimäärasid. Ja kullal on mitme kuu parim nädal. Kulla hind ei tõuse oma viimastest kõrgeimatest tasemetest kõrgemale, kuid asjad näevad päris head välja.

Kulla hinnad

“See on kulla jaoks üks olulisemaid liikumapanevaid jõude”

“Kuld jälgib, kuhu USA dollar siit edasi liigub,” ütles analüütik, märkides, et Euroopa taastumine ja euro tugevnemine võivad dollari suuna määramisel mängida kriitilist rolli.

Selle kohta, kuhu dollar on teel, on palju vastakaid seisukohti. Võime hakata Euroopas nägema maailmamajanduse paranemist, mis loob palju kasvupotentsiaali ja nõrgestab dollarit veelgi. Euro kasvulugu lükkus 2021. aastast 2022. aastasse.

Lisaks kommenteerib Edward Moya, et viimased inflatsiooniandmed on sundinud Föderaalreservi kiiresti tegutsema, kuna see näib olevat kõvera taga:

Nad võitlevad. Vaatame, kui kaugele bilanss jõuab. See määrab, mis juhtub tulukõvera tagumises otsas, mis on kulla hinna üks olulisemaid mõjutajaid. Ja taustal on raskusi sirgelt püsti tõusmisega.

Kulla hinnad

Edward Moya: poliitika ebaõnnestumise võimalus võib kulla hinnale positiivselt mõjuda

Pärast märtsikuist intressitõusu võib teine ​​tõus tulla juunis koos bilansi kahanemisega. Siin hakkavad analüütikud muretsema võimaliku “poliitikavea” ja selle mõju pärast majandusele. “Üks asi, millega keegi pole tõsiselt tegelenud, on riskid USA majandusele,” ütles Edward Moya, märkides, et Föderaalreservi poliitika võib tõenäoliselt järgmise aasta või paari jooksul kõvera ümber pöörata.

Kõik need riskid kasvavad. Eelmisel aastal ütles Fed, et ootab kasvu ja väga aeglast intressitõusu. Kuid selle asemel näeme 7% inflatsiooni ja agressiivset karmistamist. Poliitika ebaõnnestumise võimalus võib kulla hinnale positiivselt mõjuda. Pikemas perspektiivis võime seetõttu näha nõudlust väärismetallikangide järele.

Edward Moya jälgib järgmisel nädalal 1833 dollari taset. Analüütik nendib, et kui see katki läheb ja seejärel 1840 dollari suurune päevane kinnipidamine, on näha tõusutempot.

Bob Haberkorni sõnul on kullal järgmisel nädalal võimalus tõusta

Varud võivad aidata kullal järgmisel nädalal tõusta, ütleb Bob Haberkorn, RJO Futures Senior toormemaakler. Bob Haberkorn teeb järgmised ennustused, öeldes, et see on kulla ja aktsiate jaoks ebatavaline suhe:

Kullal on järgmisel nädalal võimalus tõusta. Aktsiad muutuvad veidi tugevamaks, mis viib kulla tagasi 1830 dollarile. Covidi kauplemine oli madalamal aktsial, madalamal kullal.

Kulla hinnad

Toormemaakleri sõnul on kullal raskustes 1830 dollari ümber konkureerivate narratiividega kiirenevast inflatsioonist ja kasvavast tulust.

Inflatsiooni tõustes tootlused kasvavad. Ja kuld parkis end vahemikku. Need kaks narratiivi võistlevad. Järgmisel nädalal võiksime minna 1830–1850 dollari vahele, olenevalt kursside väljanägemisest. Kuld oleks olnud 50–70 dollarit kõrgem, kui võlakirjade tootlus poleks teinud seda, mida nad tegid.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply