Kuid inimesed hüppavad sellele Altcoini turule!

Hiina on keelanud krüptovaluutad, kuid paljud neist kuuluvad populaarsete altcoini kategooria NFT-de alla. Möödunud aastal kehtestas Hiina valitsus ühe intensiivseima mahasurumise maailmas, keelustades krüptovaluutadega kauplemise ja kaevandamise. Kuid Hiina valitsus jälgib ja kiidab heaks plokiahela tehnoloogia ja muutumatute märkide (NFT-de) muid kasutusviise seni, kuni tehnoloogia jääb tema kontrolli alla. Detail Kriptokoin.com‘annab.

See altcoini kategooria on Hiinas populaarne

Sel kuul kavatseb Hiina riigi toetatud plokiahelaettevõte Blockchain Services Network kasutusele võtta infrastruktuuri, mis võimaldab Hiina üksikisikutel ja ettevõtetel NFT-d valmistada, müüa ja osta. Red Date Technology tegevjuht He Yifan teatas uudisest, selgitades, et NFT-del “ei ole Hiinas juriidilisi probleeme”, kuni need ei ole seotud krüptovaluutadega. Bitcoin on Hiinas keelatud. Ta ütles ka, et Hiina on blokeerinud kõik avalikud plokiahelad, nagu Ethereum, mida kasutatakse NFT-kaubanduse toetamiseks ja jälgimiseks avaliku pearaamatuna. Selle asemel hakkab BSN-võrk kasutama Ethereumi ja üheksa muu platvormi plokiahelaid, mis vastavad Hiina regulatiivsetele nõuetele. Eesmärk on tagada, et kõik kasutajad kontrolliksid oma identiteeti ja võimaldaksid valitsusel sekkuda, kui “ebaseaduslik tegevus” aset leiab.

Maailmakuulus bränd surub selle Altcoiniga kätt: hind on hüppeliselt tõusnud!

BSN võimaldab kasutajatel ka osta NFT-sid, kasutades ainult Hiina jüaani, mitte krüptovaluutasid, mida tavaliselt kasutatakse NFT-dega väljaspool Hiinat kaubelda. Seni näis Hiina NFT-tööstus tegutsevat seaduslikus hallis tsoonis. Juunis tõi Hiina e-kaubanduse hiiglane Alibaba Alipay mobiilimakserakenduse kaudu turule 16 000 NFT kunstiteose kollektsiooni, mis müüdi mõne minutiga läbi. Siis tegi ta hoolikalt vahet NFT-de ja krüptovaluutade vahel. “NFT ei ole vahetatav ega jagatav, mistõttu see erineb oma olemuselt sellistest krüptovaluutadest nagu Bitcoin,” ütles Alibabaga seotud plokiahela tütarettevõtte AntChain pressiesindaja. Detsembris näitas Hiina valitsus NFT-de soojenemise märke, kui riiklik uudistekanal Xinhua käivitas oma NFT-kogu.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*