Analüütikud jagasid ennustusi Bitcoini, ETH ja 2 Altcoini kohta!

Krüptoanalüütik Justin Bennett jagab, milliseid tasemeid Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ja kaks altcoini projekti saavad lähipäevil ja nädalatel testida. Jagame ka analüütiku aktsiaid Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

Bitcoini, ETH, VET ja CRO ennustused

Bennett ütleb, et Bitcoinist alustades on esimene vastupanu tase, millega juhtiv krüptovaluuta tõusu jätkamisel silmitsi seisab, 45 600 dollarit. Kui 45 600-dollarine takistustase saab tugivaldkonnaks, võib Bitcoin Bennetti sõnul tõusta üle 50 000 dollari. Analüütik ütleb, et kui ilmnevad “rohkemad stsenaariumid”, võib Bitcoin selle aasta jooksul praegusest tasemest tõusta üle 35%.

Kui näeme, et Bitcoin tõuseb üle 45 600 dollari, testides siin 53 000 või isegi 50 000 dollarit, võib see tekitada pea ja õlgade tõusu, et ületada sel aastal üle 60 000 dollari.

Ethereumi (ETH) analüüsitehnika

Ethereumi sirvides ütleb Bennett, et juhtiva altcoini projekti praegune takistustase on umbes 3170 dollarit ja järgmine umbes 3600 dollarit:

Igasugune 3170 dollari tagasipöördumine peaks käivitama tagasilöögi, meelitades ostjaid. Nüüd on järgmine takistuspiirkond, mida Ethereumi puhul jälgida, umbes 3600 dollarit.

Bennetti sõnul peab Ethereum iganädalasel graafikul sulgema üle 4000 dollari, et kinnitada tõusutrendi:

Nüüd on 4000 dollarit Ethereumi jaoks suur test. See peab tõusma üle 4000 dollari, et uuesti tõusta.

Järgmine on Crypto.com-i native token CRO. Bennett ütleb, et CRO lühiajaliseks tõusuks peab see esmalt ületama 0,50 dollari takistust päevagraafikus:

CRO peab tõusma üle 0,50 dollari. See tsoon käivitab liitumise vahemikus $ 0,50 ja $ 0,53, mis peaks paljastama CRO 0,65 $.

Viimasel kohal on VeChaini native token VET. Bennett ütleb, et kutseharidus võib tõusta 0,12 dollarini, kuid paus alla 0,065 dollari võib tähendada langustrendi algust:

Kutseharidus peab jõudma üle 0,088 dollari. Kui see suletakse üle 0,088 dollari, võime näha liikumist 0,10 dollari suunas, see on järgmine võtmetase. Sellest piirkonnast veidi kõrgemal, umbes 0,09 dollarini, võiksime tõenäoliselt jõuda 0,10 dollarini. Sellest kõrgemal on tsoon veidi üle 0,12 dollari.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*