9 eksperti jagasid Altcoini ostetavate projektide loendit!

Üheksa krüptoeksperti jagavad oma härja ja karu staatust DeFi žetoonide jaoks 2022. aastal, samuti altcoini projekte, millel on nende arvates uuel aastal kõige suurem potentsiaal. meie ka Kriptokoin.com Oleme oma lugejate jaoks koostanud ekspertide aktsiad.

Altcoini soovitused ekspertidelt

Chen Li jaoks on kahe krüptomaailma vahel vähe erinevusi. Chen Li sõnul on DeFi ja mängud väga sarnased, paljud mängud on lihtsalt mängupaketti pakitud. Stephen Ehrlichi sõnul on GameFi ja DeFi NFT-d kindlasti trendid, mida vaadata. Selle näiteks on Curve (CRV).

Ainuüksi tehnilisi andmeid vaadates ütleb JC Parets, et DeFi märgid on olnud karuturul hiliskevadest saadik. Bill Barhydt nendib, et investorid peaksid olema ettevaatlikud DeFi liigitamisel härja- või karuturuks, sest detsentraliseeritud rahastamise kontseptsiooni viis aastat tagasi ei eksisteerinud. Tyler Matse ja Aric Changi sõnul peaksid investorid seda jälgima, et hinnata DeFi turgu kuni 2022. aastani.

Seth Ginns nendib, et DeFi 1.0, esimene ja populaarseim 2020. aastal välja antud protokoll, on viimase üheksa kuu jooksul näinud pisut karuturgu. Seth Ginnsi jaoks tõstab see esile Frog Nationi (FROG) ümber toimuva tegevuse. Curve (CRV) ökosüsteemi ümbritsev tegevus tõmbab nii Ginnsi kui ka Tyler Matsesi tähelepanu. Matses ütleb, et investorid võivad vaadata ka Convexi (CVX), mis on oluline, kuna Curve’i valitsemise toetatud inflatsiooni hajutamine suureneb.

CRV kuulub ka Stephen Ehrlichi top 10 krüptovarade nimekirja, sealhulgas Uniswap (UNI), Aave (AAVE), Compound (COMP) ja Yearn Finance (YFI). Digitaalsete varade maakleri GlobalBlocki analüütiku Marcus Sotiriou jaoks on oraaklid tähelepanuta jäetud DeFi žetoonide kategooria, mis võiks 2022. aastal pakkuda kõige suuremat kasu. Marcus Sotiriou sõnul on Oracle’i turuliider Chainlink (LINK). Samuti on Tyler Parets Terral (LUNA) oma suhtelise tugevuse põhjal bullish.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*