Vitalik Buterin tuvastab 4 münti: milline neist on Ethereumi rivaal?

Vene-Kanada arvutiprogrammeerija Vitalik Buterin viis läbi Twitteri küsitluse, et teha kindlaks, milliseid altcoini projekte Ethereumi kogukond tulevikus näeb. Paljusid münte võrreldi küsimustega ja analüüsiti, millised Ethereumi konkurendid kogukonna arvates tugevad olid. JPMorgani analüütiku sõnul põhjustab Ethereumi suutmatus oma skaleerimisprobleemidele lahendust leida selle turuväärtuse hajumise. Osalejad pöörduvad nende probleemide lahendamiseks kahe altcoini projekti poole.

Siin on suurim Ethereumi konkurent

Cardano (ADA) oli küsitluse esikohal üle 401 000 häälega. Teise koha sai alguses tipus ilmunud Bitcoin 29,4% häältest. Kolmandal kohal on hiljutise trendikeskuse Ethereumi üks tugevamaid konkurente Solana 14%. Üks valikutest, dollar, kogus osalejatelt vaid 7% häältest. Seega selgub, et enamus valijatest ennustab krüptorahade kasutamist 2035. aastal. Selgub, et üks tugevamaid ETG konkurente on Cardano.

Eraldi üle 147 000 hääle saanud küsitluses kogus Binance Coin (BNB) 39% häältest, teisel kohal oli Tron (TRON), kellele järgnes Neo.

JPMorgani analüütiku sõnul aeglustab ETH oma tempot

Lisaks Ethereumi 2021. aasta tulemustele jagasid mõned analüütikud, sealhulgas JPMorgani Nikolaos Panigirtzoglou, et projekt võib 2022. aastal kaotada turgu valitseva seisundi, kuna ta ei suuda skaleerimisprobleeme lahendada. Kriptokoin.com Meie koostatud analüüside üksikasjad leiate siit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*