Siin on Bitcoini, DOGE, XRP ja nende 7 Altcoini praegused prognoosid!

Analüütik Rakesh Upadhyay praegused prognoosid Bitcoini, ETH, BNB, SOL, ADA, XRP, LUNA, AVAX, DOT ja DOGE jaoks Kriptokoin.com‘sisse. Praegu ostavad pullid iga hüppe ja karud müüvad iga ralli tippe, mis viitab sellele, et BTC ja altcoinid jäävad mõnda aega vahemikku. Bitcoini (BTC) ja enamiku suuremate altcoinide müük on kõrgem ja ostmine languste ajal, mis viitab vahemiku kujunemise võimalusele. Kas Bitcoin ja enamik suuremaid altcoine jäävad lühiajaliselt piiridesse? Uurime selle väljaselgitamiseks 10 parima krüptovaluuta edetabeleid.

Bitcoini ennustused

BTC/USDT. Bitcoin saavutas 13. jaanuaril 20 päeva eksponentsiaalse libiseva keskmise (EMA) (44 681 dollari) väärtuse, mis näitab, et karud jätkavad müüki rallidel. Karud üritavad nüüd hinna tagasi tõmmata tugevale toele 39 600 dollarile. Mõlemad liikuvad keskmised kalduvad allapoole ja suhtelise tugevuse indeks (RSI) on negatiivsel territooriumil, mis viitab sellele, et vähima takistuse tee on allapoole. Tõenäoliselt ei loobu pullid aga 39 600 dollarist kergelt. Tugev taastumine praeguselt tasemelt ehk 39 600 dollarit viitab madalamale kogunemisele. Paar võib paar päeva hiljem jääda vahemikku 39 600–45 456 dollarit. Paus ja sulgemine üle $45 456 on esimene märk sellest, et korrektsioon võib olla läbi. Seejärel võib paar alustada tõusuteed 52 088 dollari suunas.

Analüütik: ma tahan näha Cardanot (ADA) nendel tasemetel!

ETH/USDT. Eetri (ETH) jälitamine laskuva kanali tugijoonest 10. jaanuaril ei jõudnud isegi 20-päevase EMA-ni (3485 dollarit), mis näitab, et nõudlus on kõrgemal tasemel kokku kuivanud. Liikuvad keskmised langevad ja RSI on alla 40, mis näitab, et karud on kontrolli all. Müüjad püüavad nüüd tõmmata hinda 3000 dollari psühholoogilise taseme ja kanali tugiliini vahele. Vastupidi, kui hind praeguselt tasemelt tõuseb, teevad pullid järjekordse katse lükata ETH/USDT paar üle 20-päevase EMA. Edu korral võib paar jõuda kanali takistusjooneni ja seejärel 50-päevase lihtsa libiseva keskmise (SMA) juurde (3893 dollarit).

BNB/USDT. Binance Coin (BNB) seisab 20-päevasel EMA-l silmitsi tugeva vastupanuga (487 dollarit). See näitab, et kauplejad ei kiirusta väljumisega. Kui hind tõuseb üle 20-päevase EMA, püüavad härjad langustrendi joonel üldisest takistusest läbi murda. Kui nad suudavad seda saavutada, annab BNB/USDT paar märku võimalikust trendi muutusest. Analüütiku sõnul võib paar hiljem proovida rallit 617 dollarini. Ja vastupidi, kui hind langeb 20-päevase EMA või langustrendi joonelt, näitab see, et karud müüvad rallidel. See võib paar päeva veel kanalis hoida.

Bitcoini (BTC) järgmine samm nendele tasemetele

SOL/USDT. Solana (SOL) jõudis 20-päevasele EMA-le (157 dollarit) 13. jaanuaril, kuid härjad ei suutnud sellest üldisest takistusest läbi murda. Karud üritavad nüüd langustrendi jätkata, tõmmates hinna alla 130 dollari toe. Kui nad seda teevad, võib SOL/USDT paar langeda järgmisele olulisele toele 116 dollarile. Allapoole kalduvad liikuvad keskmised ja RSI negatiivses tsoonis näitavad, et vähima takistuse tee on allapoole. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind tõuseb üle 20-päevase EMA, võib paar rallida kanali takistusjoone suunas.

Kas Cardano alustab pullirallit?

ADA/USDT. Cardano (ADA) põrkas tagasi 13. jaanuaril 50-päevaselt SMA-lt (1,35 dollarit), kuid pullid ei lasknud hinnal alla 1,18 dollari toe langeda. Pullid püüavad nüüd suruda ja hoida hinda kõrgemal kui 50-päevane SMA. Kui nad seda teevad, võib ADA/USDT paar koonduda laskuva kanali takistusjoone poole. Paus ja sulgemine kanali kohal võib näidata langustrendi lõppu. Teise võimalusena, kui hind langeb 50-päevasest SMA-st, näitab see, et karud jätkavad rallidel müüki.

Ripple'i nädalaprognoos: XRP mängib nendele tasemetele!

XRP/USDT. Ripple (XRP) põrkas tagasi 13. jaanuaril 20-päevaselt EMA-lt (0,80 dollarit), kuid väike positiivne oli see, et pullid ei lasknud hinnal alla 0,75 dollari toe langeda. Kui pullid suruvad hinna üle libiseva keskmise, viitab see sellele, et karud võivad kontrolli kaotada. Analüütiku hinnangul võib XRP/USDT paar hiljem tõusta kuni 1 dollari üldtakistuseni. Kui hind sellelt tasemelt langeb, võib paar jääda veel mõneks päevaks vahemikku 1–0,75 dollarit.

LUNA/USDT. Terra LUNA märk purunes 12. jaanuaril kanali takistusjoone kohal ja sulgus. Karud üritasid 13. jaanuaril hinda alla 20-päevase EMA (78,61 dollarit) suruda, kuid see ei õnnestunud. Ostjad üritavad praegu kanali hinda ja õhutakistust 83,86 dollari juures hoida ja hoida. Kui neil see õnnestub, võib LUNA/USDT paar tõusta 93,81 dollarile. 20-päevane EMA üritab tõusta ja RSI on koondunud positiivsesse tsooni, mis näitab, et ostjad üritavad tagasi tulla.

Maailma hiiglane Nasdaq pööras pilgu nendele kolmele Altcoinile: hämmastav!

DOT/USDT. Polkadot (DOT) põrkas tagasi 13. jaanuaril 20-päevaselt EMA-lt (26,81 dollarit), kuid positiivne märk on see, et pullid ei jäta palju maad maha. Pullid üritavad praegu hoida hinda üle libiseva keskmise. Kui nad seda teevad, võib DOT/USDT paar tõusta üldtakistuseni 32,78 dollariga. Tasane 20-päevane EMA ja RSI keskpunkti lähedal viitavad pakkumise ja nõudluse vahelisele tasakaalule. Kui hind langeb 32,78 dollarilt, võib paar pikendada oma vahemikku veel mõne päeva võrra. Järgmine trendiliikumine võib alata pausiga ja sulgeda üle peatakistuse 32,78 dollaril või allapoole toetust 22,66 dollaril.

Mitte DOGE: see meemünt lendab lihtsalt koos uudistega!

AVAX/USDT. Avalanche (AVAX) põrkas tagasi 20-päevaselt EMA-lt (96 dollarit) 13. jaanuaril, mis näitab, et karud jätkavad müüki rallidel. Kui hind praeguselt tasemelt tagasi põrkab, püüavad ostjad hinda libisevast keskmisest kõrgemale tagasi lükata. Kui need on edukad, võib AVAX/USDT paar tõusta kolmnurga langusjooneni. Kolmnurga kohal olev paus ja sulgemine viitab sellele, et parandus võib olla lõppenud. Hiljem võib paar jõuda 128 dollarini. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind langeb allapoole kanali tõusujoont, võib paar uuesti testida kriitilist taset 75,50 dollaril. Kui see toetus katkeb, võib paar alustada langust 57 dollari ja seejärel 50 dollari suunas.

Analüütik tuvastab 5 AVAX-põhist Altcoini

DOGE/USDT. Dogecoin (DOGE) purunes ja suleti 13. jaanuaril üle 20-päevase EMA (0,16 dollarit); see oli esimene märk sellest, et müügisurve võib langeda. Sellele järgnes veel üks järsk käik, mis tõstis hinna 14. jaanuaril kõrgemale kui 0,19 dollari suurune üldkulud. 14. jaanuari küünlajalal olev pikk taht viitab aga sellele, et karud müüvad jätkuvalt kõrgemalt. Kui hind jääb alla 0,19 dollari, võib DOGE/USDT paar langeda libiseva keskmiseni. Ja vastupidi, kui hind püsib üle 0,19 dollari, teevad pullid veel ühe katse, et tühjendada õhutakistustsoon vahemikus 0,22–0,24 dollarit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*